PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

DCEU PRZEORANE MAMY ZWIASTUN !

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=osjRzXHCGuY&app=desktop

ocenił(a) film na 4

Bardzo fajny zwiastun ale to "DCEU PRZEORANE" mogleś se darować gimbie

użytkownik usunięty
gbbb

myślisz że to coś da? Oni żyją z takich komentarzy... Jak ich nie napiszą to mają 40 stopni gorączki

Najlepiej zlac ich ciepłym moczem, wtedy dobiją nawet do 50stopni hehe

użytkownik usunięty
hudylobo

prawda

gbbb

Ludzi takich jak Ssakhuj(BvSsak) Kinomaniak616, Ageha,Dante i kilku innych marvelitów należny ignorować (oni zawsze trolluja w ten sam sposób), Maja swoje wąskie grono psychofanatyków wzajemnie klepiących sie po swoich trollerskich odbytach i nic tego nie zmieni. Nalej na nich a i tak beda udawać ze to deszcz spadł. Z nimi nie da się normalnie porozmawiać, jak im uświadomisz ich kompromitacje to i tak tego nie przyjmą do świadomości by juz na drugi dzien ,,orac,, sie dalej , typowe Trolle, lać na nich ;]

użytkownik usunięty
hudylobo

eeeeeee chwila ale co do Dante się nie zgodzę... przecież on nie jest psychomarvelitem mam go w znajomych i żadnego filmu nie ocenił na 9 nawet... DC lubi... z nim wystarcz normalnie pogadać...

A to sory, zapamiętałem go z forum Justice League(Najnowsze doniesienia i plotki na temat produkcji) gdzie wspólnie z Sakhuy zrobili popis hejterskiej trollelki, poza tym moze byc spoko koles.

użytkownik usunięty
hudylobo

on akurat śmieszkuje. Sam pisał że te wojenki marvel vs DC uważa za durne. Wiele razy zwracał uwagę katedrze i nie tylko jemu.

Cholera...mi chyba też ;p

użytkownik usunięty
hudylobo

a to nie wiem :p

użytkownik usunięty

jak dla mnie ten zwiastun jest słaby... a przytulanie Draxa i Petera mogli se darować... widać że disney faktycznie zaczyna nas wprowadzać w wątki homoseksualne nie mam nic przeciwko ale to jest idiotyczne w tym trailerze... to taki trailer na odwal się


plakat nie lepszy

ocenił(a) film na 10

Podobała Ci się pierwsza część?

użytkownik usunięty
Himiteshu

tak ale co ma piernik do wiatraka?

ocenił(a) film na 10

W sumie to sporo, bo kiedyś właśnie w wiatrakach wyrabiało się mąkę, której poźniej uzywało sie do robienia pierników

użytkownik usunięty
Himiteshu

aleś ty śmieszny :p

ocenił(a) film na 10

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones