PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Wśród tych ludzi, którzy przylecieli na pogrzeb Yondu i wystrzeliwali fajerwerki zauważyłem kobietę, która wyglądała jak Hela z Ragnaroka. To była ona, czy tylko jakaś podobna kobieta do niej?

ocenił(a) film na 9
dirt16

rzaczej ktoś podobna do niej ale jakoś inaczej się nazywa, pojawiła się między napisami z innymi

ocenił(a) film na 8
dirt16

Też wydawało mi się, że to jest ta sama osoba.

ocenił(a) film na 7
dirt16

Chyba chodzi Ci o postać Alety, granej przez Michelle Yeoh. W filmie jest ona jednym z kapitanów Ravagers, a w komiksach członkiem oryginalnej wersji Strażników.

użytkownik usunięty
dirt16

Niby jakim cudem... To nie mogła być ona bo Strażnicy Galaktyki vol 2 nie mieli mieć połączenia z najbliższymi filmami Marvela.

ocenił(a) film na 9

Połączenie muszą mieć, gdyż już za rok Avengers, gdzie zobaczymy też Strażników. Teraz liczę na to, że Thor jakoś połączy obie grupy.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Połączeniem będzie Nebula co sugeruje jej rozmowa z Gamorą... Niestety reszta nie jest w ogóle nawiązywaniem do IW

W ragnaroku ma być ponoć Star Lord ale wątpię by to się łączyło z vol 2

ocenił(a) film na 7

A film oglądałeś? SPOILER ALERT Podczas napisów końcowych jest Grandmaster z Ragnaroku...

użytkownik usunięty
Grigorij1982

Nie no kur*** nie oglądałem wiesz... Wystawiłem ocenę i trolluję... Nwm że był pogrzeb Yondu na którym się popłakałem. Nwm ż Gamora walczyła z Nebulą.

Ta... To nie było nawiązanie do Ragnaroka. Już dawno powiedziano że GOTG 2 nie nawiążą do kolejnych filmów. Jednak nawiązali z Nebulą, na tym filmie jej rola się nie skończy. No i to tyle, reszta tutaj po prostu na nic nie naprowadziła...

ocenił(a) film na 10
dirt16

Nie, to taka sławna chińska aktorka

dirt16

Bo to była HELA nawet oko to samo może ona się przyłączyła po wyjsciu z więzienia do nich na chwile , twórcy filmu może coś mieli z tym zrobić ale zrezygnowali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones