PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Napływają pierwsze recenzje.

użytkownik usunięty

Jest dobrze.
http://www.metacritic.com/movie/guardians-of-the-galaxy-vol-2

I git. Więc można już (tak mi się zdaje) odetchnąć z ulgą. :)

ocenił(a) film na 8

RT :

https://www.rottentomatoes.com/m/guardians_of_the_galaxy_vol_2

użytkownik usunięty
thorin3

Jest dobrze :)

ocenił(a) film na 7

Raczej umiarkowanie. Nareszcie ludzie zaczynają podchodzić krytycznie do MCU i taśmowo wciskanych nam blockbusterów

użytkownik usunięty
katedra

Umiarkowane to 50/100, tutaj mamy 70. Nie siej fermentu.

ocenił(a) film na 7

Liczą się przede wszystkim same opinie, a nie procent wyciągany na podstawie ocen "tak" i "nie".
Wiem, to boli, że Strażnicy 2 nie zostali z automatu uznani za najlepszy film w historii kina

użytkownik usunięty
katedra

To jest procent wyciągany na podstawie recenzji, mało wiesz. Poza tym mieliśmy w MCU już produkcje, które dostawały o wiele gorsze recenzje. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

ocenił(a) film na 7

Które nie mają wspólnego systemu oceniania.
Jasne, ale to oznacza, że ten temat jest niepotrzebny, bo potwierdziłeś oczywistą oczywistość, której nie można podważyć, bo to Marvel

użytkownik usunięty
katedra

Recenzje dają nam jakiś obraz co do jakości danego filmu i warto je czytać w każdym przypadku, a nie tylko Marvela.

ocenił(a) film na 7

LOL. I co oznacza to niesamowicie genialna puenta?

użytkownik usunięty
katedra

Bo odnosi się do "Jasne, ale to oznacza, że ten temat jest niepotrzebny, bo potwierdziłeś oczywistą oczywistość, której nie można podważyć, bo to Marvel". Nic nie rozumiesz czy tylko udajesz?

ocenił(a) film na 7

Ty chyba znowu udajesz, że masz cokolwiek do powiedzenia.
Bezpiecznie i asekurancko odsunąłeś się od dyskusji stwierdzeniem "warto je czytać w każdym przypadku, a nie tylko Marvela.", a prawda jest taka, że sugerujesz się tymi opiniami TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy pokrywają się z twoimi, zwłaszcza w przypadku filmów z MCU

użytkownik usunięty
katedra

Ty tu przylazłeś i gadasz głupoty o umiarkowanych recenzjach. Czekałem na wiele filmów, które potem zostały zmieszane z błotem w różnych publikacjach i jakoś nie miałem z tym problemu. Jak to mówił Walkiewicz - "Recenzent jest partnerem w dyskusji dla widza", a więc nie widzę problemu w sugerowaniu się recenzjami.

ocenił(a) film na 7

Ale co ma do rzeczy, kto gdzie przylazł, zwłaszcza na portalu publicznym i SPOŁECZNOŚCIOWYM?
Łał, obejrzałeś starcie z Białowąs i teraz będziesz sypał cytatami z rękawa i utożsamiał się z nimi. Zważ na to, że tobie te recenzje służą za amunicję podczas sypania postami: "Zaorane", czyli szerzeni tzw. biedy umysłowej.

użytkownik usunięty
katedra

Katedra mówi o szerzeniu biedy umysłowej, no hipokryzja level expert :D

ocenił(a) film na 7

Tak właśnie myślałem, a teraz leż i nie wstawaj

użytkownik usunięty
katedra

Leż, ale co mam tutaj wklejać screeny z przypadkami samozaorania Twojej osoby?

ocenił(a) film na 7

:D
Jeśli to ma być obrona Strażników 2...czemu nie

użytkownik usunięty
katedra

Tylko, że ja nigdzie nie bronię strażników, bo nawet ich nie widziałem. To Ty na siłę atakujesz, a potem wychodzi, że nie miałeś racji, jak w przypadku Deadpoola i innych.

ocenił(a) film na 7

Tylko, że nikt nie mówi o racji, a o guście. Ciężko mówić o faktach czy obiektywnych rzeczach w przypadku filmów. Jeszcze tego nie załapałeś, smyku?

użytkownik usunięty
katedra

Fakt jest taki, że Gotg2 zbiera dobre recenzje i tego nie zmienisz.

ocenił(a) film na 7

A kto mówi o zmienianiu? :D

użytkownik usunięty
katedra

Ty w swoich notkach na blogu, buhahahah.

ocenił(a) film na 7

Tylko, że ja się na nie nie powołuję w tej, konkretnej dyskusji:D

użytkownik usunięty
katedra

Ale ja tak :D

ocenił(a) film na 7

No, po raz kolejny zaimponowałeś mi intelektem

użytkownik usunięty
katedra

Zaorane.

użytkownik usunięty
katedra

Swoją drogą, sam te notki wklejasz gdzie popadnie, to w końcu zacząłem się do nich odwoływać. Powinieneś być z siebie dumny :D

ocenił(a) film na 7

Tak, jestem dumny, że cytujesz ,mnie w losowo wybranych momentach

ocenił(a) film na 4
katedra

Czyżby krytycy w końcu zauważyli wtórność MCU? :)

ocenił(a) film na 7
gbbb

Dziwne, zwłaszcza przez wzgląd na turbo pochwały takich produkcji jak Ant Man czy pierwszy CAP. No, ale to krytycy amerykańscy. Czytając ich recenzje mam wrażenie, że po przełożeniu na nasz, bogatszy język, piszą tak prosto, żeby nie powiedzieć prostacko, że w ich przypadku określenie filmu: "aktorzy grali dobrze, muzyka była fenomenalna, a wszystko okraszone zostało genialnymi zdjęciami" to jedyny konkret.

ocenił(a) film na 8
katedra

Dlaczego "nareszcie"? Idąc tym tokiem myślenia ten krytycyzm pojawił się już przy Strange'u, którego nota jest aktualnie o dwie dziesiąte wyższa.

ocenił(a) film na 4

Najczęstsze zarzuty to brak świeżości i powtarzalność względem poprzednika. Czyli odgrzany kotlet.

Spodziewałem się lepszych ocen na 'dzień dobry'. Mimo to: idę na premierę, a jak! :D Nawet jeśli to 'odgrzany kotlet' w stosunku do jedynki to będzie to smaczny kotlet (a przynajmniej na takowy liczę).

Ocena spada z każdymi dodanymi recenzjami. To nawet dobrze, przynajmniej krytycy nie dają się hype'owi i oceniają jak najbardziej subiektywnie.

ocenił(a) film na 8

Cieszy fakt, iż prawdopodobnie dostaniemy dobrego villaina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones