PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Nic ciekawego.

ocenił(a) film na 2

Plakat zniechęcił, a podczas seansu miałem wrażenie, że oglądam powtórkę znanego serialu, którym wszyscy się jarają, a ja kręcę nosem.

ocenił(a) film na 10
chris3z8

Świetne argumenty...

ocenił(a) film na 2
Himiteshu

Mógłbym, ale po co - każdy już wydał swoją opinię. I niczego nie zmienię, jeśli powiem, że to ,,coś'' nie ma fabuły ani atrakcyjnych żartów. Szkoda mojego czasu i mojej energii.

ocenił(a) film na 9
chris3z8

Skoro plakat zniechęcił to po co szedłeś do kina?

lelen_lis

Bo nie ocenia się książki po okładce, a filmu po plakacie?

ocenił(a) film na 9
DroMak

No tak ale już na początku szedł do kina z negatywnym nastawieniem.

ocenił(a) film na 2
lelen_lis

Część pierwsza była okej, więc uznałem, że wybiorę się na sequel. I od początku śmierdziało mi taniochą.

ocenił(a) film na 3
chris3z8

Suchar za sucharem a gimbaza wniebowzięta,film jako eksperyment socjologiczny bardzo udany pokazał jaki potencja w portfelu nastolatka drzemie :)

ocenił(a) film na 2
wildecard

To jest okropne, jak bardzo gusta się zmienił przez lata.

ocenił(a) film na 3
chris3z8

Nie tyle gusta co socio-technika programowania konsumentów. Skoro zachwycają się głupotami bo tak przez lata ich karmimy w mediach,tv,kinie to nie trzeba się starać co by dobry wartościowy produkt robić,wystarczą głupoty i wszystkie dzieciaki zachwycone.Zobacz co się dzieje z przyrodą na tej planecie,wystarczy zapytać gimbazę jakie gatunki naczelnych wymierają z winy człowieka? na bank nie będą mieli pojęcia,ale zapytać kim jest Mały Groot i jaki film Marvela lubą najbardziej to im się japy przez godzinę nie będą zamykały.

ocenił(a) film na 2
wildecard

Tylko, że gdyby go analizować pod względem jakiejkolwiek wartości, to film przepada w ciągu minuty! Nie ma tu ani wartościowej rozrywki, a takiej oczekujesz po blockbusterze, a po drugie Marvel klepie te filmy, jak seriale i stają się parodią same w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones