PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 721
ocen
7,5 10 1 170721
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

O tak!

użytkownik usunięty

Po pięknej pierwszej części Strażników Galaktyki czekam na fantastyczną drugą część :).

Mam spore oczekiwania względem drugiej części, po pięknej pierwszej części, i jeśli to zepsują jak Thor Mroczny Świat to zrobię im "I'm Groot" taki żarcik. Osobiście wierzę w drugą część :) Strażników.

ja też wierzę że nie zepsują filmu chociaż poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

dokładnie co do pierwszej części nie wymagałem dużo i się nie zawiodłem ale skoro pierwsza część była tak świetna, to teraz wymagam jednak więcej

Gunn ma duży kredyt zaufania po pierwszej części. Bardziej się można obawiać o Ant Mana,

użytkownik usunięty
kamilx98

No masz rację :) dlatego na ten czas nie martwię się drugą częścią :) bo wiem że Gunn da radę. Ant Man ... p teaser trailer można mieć mieszane uczucia ;p i czekać na pełny trailer a potem pozostanie tylko kino, chociaż lipą będzie fantastyczna czwórka, na którą do kina się nie wybiorę. Bo szkoda mi $$$

FOX chyba chce zepsuć markę F4 tak jak SONY spider mana...wolą zepsuć niż oddać prawa, SONY zostało przyparte do muru i podjęło wreszcie mądrą decyzje. F4 na bank się nie zwróci(finansowo), na sequel moim zdaniem nie ma co liczyć.
Ant Man - trailer w sumie za dużo nie pokazał, ciężko powiedzieć jaki to będzie film, ale kostium mi się podoba, chciałbym go u boku Avengers. No i ciekawe czy Pyma zobaczymy też w kostiumie. Ryzykowna produkcja tak jak Strażnicy, oby tak samo udana.

użytkownik usunięty
kamilx98

W sumie chyba masz rację, a szkoda, bo X Meni też są z FOX chyba więc boję się że Fantastyczna czwórka to zniszczy, dlatego na film do kina nie pójdę, i zobaczę jak wyjdzie na dvd... co do Ant Man no w sumie może się udać, Strażnicy się udali, a też po trailerach były spekulacje, że ten film to będzie klapa, a jest całkiem odwrotnie ;p myślę że do Ant Mana jest w sumie podobnie, że marvel specjalnie nic nie pokazał specjalnie, a film może być kolejnym hitem, zresztą to nie FOX czy sony, więc może moje sceptyczne nastawienie do filmu jest faktycznie, bezsensowne. Myślę że Ant Man może być bdb, w sumie idąc na strażników galaktyki, nie wiedziałem co ujrzę w kinie, bałem się słabego filmu jak Thor 2, do Thora 2 mam w ogóle żal, i nie wiem czy on zniknie ;p

Marvel w drugiej fazie postawił na różnorodne filmy. sci-fi(bardziej trafne to space opera) z Strażnikami galaktyki, thriller polityczny z kapitanem 2, fantasy z thorem, . Ciekawe co szykują z Ant-Manem. I jeszcze żeby to fajnie połączyli w Age of Ultron.

użytkownik usunięty
kamilx98

Avengers Age Ultron też ma być połączony z Sci-fi, ma być lekko straszny, dałem wczoraj link w temacie na forum Avengers Age Ultron, w temacie "niusy" i reżyser powiedział że klimat będzie poważniejszy, pozostaje nam tylko czekać :)

W Avengers humor był świetnie dopasowany, ale to dzięki Lokiemu który był wrogiem. Teraz rzeczywiście jest moment żeby zrobić poważniejszy sequel.

użytkownik usunięty
kamilx98

W Avengers rozumiem bo to była pierwsza część, w każdym filmie fantasy, przygoda czy sci-fi pierwsze części są oczywiście z dodatkiem humoru

taki jest Władca Pierścieni początek w shire, sceny Merry i Pippin
taki jest też Hobbit
taki jest też Harry Potter
takie są filmy marvela

mi chodzi tylko i wyłącznie o Thora 2, to już strażnicy galaktyki byli o wiele bardziej poważni, zaskoczył mnie ten mroczny klimacik, ale w drugiej części Strażników humor zrozumiem bo to jest luzna historia, nie rozumiem jej właśnie w Thorze 2, zastanawiam się czy marvel przypadkiem nie wzorował się na Niesamowitym Spider man 2

W Strażnikach humor był na poziomie, a w Thor 2 niekoniecznie. No i gryzła się za bardzo z pierwszą częścią. Szop był bystrzejszy niż Darcy. jednak ja lubie Mroczny Świat i to głównie zasługa Lokiego dzięki któremu można było przymknąć oko na humor w nieodpowiednich momentach czy słabo nakreślona postać dowódcy elfów(no...nawet imienia nie zapamiętałem).

użytkownik usunięty
kamilx98

No Loki uratował drugą część Thora też go lubie :) i właśnie o to mi chodzi, ja tego humoru nie wybaczę... zresztą zamiast mroczny świat, powinien być "wesoły świat" na Avengers AOU na humor się uczuliłem więc, jeśli będzie a będzie to mnie nie rozczaruje, na Thor 2 liczyłem na serio na epicki film, a już pierwsza scena dodaje humoru, a w dubbingu brzmi to paskudnie, mimo iż jest lektor to zbytniej poprawy nie ma.

w scenie po napisch w avengers age of ultron jest wprowadzenie do gotg2 jest wprowadzony adam warlock ktory ma kamien duszy ktory bedzie chciał zdobyc thanos ciekawe w ktorym filmie bedzie time gam ? macie jakies propozycje

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

skąd to wiesz?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

brak postu 1

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

skąd wiesz?

na stronie multikina w komentarzach na dole w avengers czas ultrona 3d napisy wygadal sie gosc o nicku thanos ze to bedzie po napisach radze sprawdzic bo moze ma racje

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

nie wiadomo czy oglądał a powiedzieć może bo Thanos ma się pojawić ale raczej tylko jako Cameo

ciekawe kto bedzie wrogiem straznikow w 2 czesci

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

nie wiem :) może Thanos będzie się szykował, i ma Nebula wrócić :)

fajnie by bylo jakby wrocila nebula i moglby sie pojawic tez adam warlock jako nowa postac co nie?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

Jeśli chodzi o dobrych to mają dojść Hulk i Captain Marvel! Hulk na 88% będzie

a captain marvel?

użytkownik usunięty
kamilx98

ja byłem na Ant Manie i tam humor jest po prostu za dużo a cały film komediowy, co nie powinno mieć miejsca. Wiedziałem że film będzie miał humor, ale to co widziałem w kinie po prostu było straszne. Strażnicy Galaktyki, przy Ant Manie to dość poważny film.

ocenił(a) film na 7

Po katastrofie jaką był I film mam nadzieję,że dadzą Gunnowi większą swobodę i zrobi film w swoim stylu, nie będący kolejną komediową wariacją od Marvela. Powinni zmienić w końcu ton i konwencję, bo to nie ma już sensu

użytkownik usunięty
katedra

Nie trolluj nie zapraszałem tu twojej osoby to też twoje zdanie mnie nie interesuje...

ocenił(a) film na 7

Raczej tego nie zepsują. Pierwszego Thora krytykowano, więc usiłowali coś zmienić. Pierwsza część Strażników, podobała się krytykom, film zarobił kupę kasy, itp.

użytkownik usunięty

Thor Mroczy Świat był ok.Gorzej im wyszło z Iron manem 2 niby był dobry,ale czegoś brakło,byle Straznicy byli jak ich pierwsza odsłona to będę rad.

Zwiastun filmu z polskimi napisami!

https://www.youtube.com/watch?v=ao2JowJ2RFQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones