PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Pierwsze recenzje

ocenił(a) film na 7

http://www.slashfilm.com/guardians-of-the-galaxy-2-reviews/

Istny szok! Film jest niesamowity, pełen akcji, humoru, Groot jest słodki, a to jeden z najlepszych Marveli od czasu Starnge'a!

katedra

Nie wiem, czy to sarkazm, czy serio mówisz :v

juchacz17

To jest ironiczna hiperbola, wiesz jak jest.

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Nie wiesz ani co to hiperbola, ani co to ironia. A ja czekam na prośbę o wytłumaczenie:)

katedra

No wiadomo wojtuś, ty jesteś mistrzem hiperbol i ironicznych aluzji. Nie ma sprawy, tylko sprecyzuj czego, tylko :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Się wie, nie na darmo zrobiłeś konto z myślą o mnie:)

katedra

Tak sobie tłumacz tytanie intelektu, hihihi :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Przed "tytanie" przecinek, hihi

katedra

Przecinek jest zbędny, hihihi :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Tak jak mózg, co?

katedra

W twoim przypadku jak najbardziej, hihihi :)

ocenił(a) film na 8
juchacz17

Sądzę, że sarkazm, bo katedra uważa, że pierwsi Strażnicy to jakieś nieporozumienie ;) No chyba że się nawrócił. Zawsze trzeba mieć nadzieję, że zabłąkana owieczka znajdzie drogę powrotną ;)

Ryloth

To nie owieczka a baran. Takie ewenementy powinny być odizolowane od zdrowej części społeczeństwa w trybie ekspresowym :)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Ewenementem jest twoja próba zwrócenia na siebie uwagę na innym koncie. Wszyscy dobrze wiemy, że znowu będziesz szorował brzuchem po ziemi i przeprosisz mnie na PW:)

katedra

A to ty jesteś tym frajerem, który upublicznia prywatne wiadomości na forum? :D Ponoć poza połową serwisu FilmWebu co drugi moderator miał z ciebie bekę :D

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Dziwne, abym upubliczniał czyjeś PW. Raczej z ciebie ryli i z faktu jak od bluzgów przeszedłeś do bicia pokłonów. A taki groźny byłeś, już nawet do PKS się pakowałeś z rodziną uzbrojoną w kosy i sierpy, aby mnie odnaleźć:D

katedra

Na prawdę dziwi mnie twoje bezmyślne przekonanie jakobym to ja był osobą o której ciągle ględzisz, może masz słabość do inteligentniejszych od siebie? :)
Z tego wynika ciołku, że upubliczniasz czyjąś korespondencję do ciebie a nie swoją prywatną wiadomość :D
Daj spokój do ujsoł to musiałbym się dostać drezyną a nie PKSem :)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Naprawdę*

No właśnie skierowana jest do mnie, więc mogę sobie z nią zrobić, co zechcę, zwłaszcza, że nie zawiera żadnych informacji, które mogłyby narazić cię na np. śmieszność. Oczywiście i tak jesteś śmieszny, ale to z powodu jak usilnie próbujesz pozować na cwaniaka. Ta wiadomość pokazała cię w zupełnie innym świetle, przez to masz taki ból odbytu. Moralnością się tu nie podeprzesz, młody:)

katedra

O rany, ty na prawdę nie kumasz, że jak wrzucasz czyjąś wypowiedź, nieważne czy kierowaną do ciebie, ale prywatną - to tym samym upubliczniasz PRYWATNĄ treść współrozmówcy... Podobno ten drugi ma twojego fejsbuczka, pewnie lejesz w majty ze strachu żeby nikomu cie nie sprzedał :D

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Upublicznienie wizerunku i danych osobowych, a przeprosin to naprawdę duża różnica.
No, ale załapiesz ją dopiero siedząc z mamą i obrońcą na sali sądowej:)

katedra

Facebook nie podpina się pod dane osobowe, ośla łączko :)
Rozumiem, że poza W11 gustujesz w również w sądowych paradokumentach? Hihihi :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Kupka jednak poszła:>

katedra

No, poszło mi trochę jak zobaczyłem twoją facjatę na Facebooku :D

katedra

Musze przyznać, że jestem pod wrażeniem własnej osoby :) Dawno cie tak nie zaorałem jak w tym temacie :D

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Maturę też sobie na 120 % oceniłeś?:D

katedra

Odejmując od tej liczby 100 to i tak więcej niż procent twoich recenzji razem wziętych :D A pro po, leci minus przy tej nowej :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Ooo nie

katedra

A co do bólu odbytu to coś mi mówi, że te twoje emotki z całuskiem są swego rodzaju grą wstępną :D Hehe, ujsolski pederasta, ciekawe czy reszta wioski lata za tobą z widłami :D

ocenił(a) film na 8
BruceParker

Ma prawo do własnej opinii, kwestia jedynie tego, że wyraża ją w sposób wnerwiający innych, jakby to on był lepszy niż ta cała reszta, której filmy się podobały ;)

ocenił(a) film na 7
Ryloth

No tak, muszę wszakże wrócić do stada gimbusów i razem z nimi łykać każdy blockbuster, w którym leci muzyka, którą słyszeli w czasach młodości. A najlepsze jest to, że czasy tej młodości przypadają na lata 1999-2006

ocenił(a) film na 8
katedra

No widzisz, to w takim razie ja jestem gimbusem, bo nie mogłem doczekać się Strażników i świetnie się na nich bawiłem. Rzucasz takimi tekstami i potem się dziwisz, że masz taką opinię na forum ;)

ocenił(a) film na 7
Ryloth

Wśród gimbusów? Okropną:)

ocenił(a) film na 8
katedra

Nie. Wśród całego forum. Nawet jesteś wymieniony na nonsensopedii w temacie Filmwebu. Jeśli myślisz, że to dlatego, iż nie lubisz niektórych filmów, to brawo za genialne myślenie...

katedra

Jakiś bojkocik się szykuje?

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Nie szykuje, tylko trwa nadal

katedra

Rozumiem, że recka wjedzie po obejrzeniu cam? Hihihi :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

KORSUB na dodatek, mueheheheh

katedra

Za te 500+ rodzice powinni cie w końcu do kina zabrać, wojtuś :-) Hihihi!

ocenił(a) film na 7
BruceParker

A ciebie do zakładu zamkniętego, mueheheh

katedra

Chyba, żeby ciebie odwiedzić, hihihi :-)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Nie, odwieźć po warunkowym.

katedra

"Hollywoodzkie standardy,autorski sznyt,polskie realia,śmietanka aktorska. Działa jak na premierze-depresja gwarantowana. Wstrząsnął mną, bo widziałem ten świat."

wojtuś i jego przygody z W11 :D

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Raczej obserwacja jak zawijają twojego starego:D

katedra

Widzę, że teksty ze "starymi" wracają do łask w twoim poprawczaku :)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Nie, wystarczy czasem posłuchać pod twoim oknem, co twój stary sądzi o przesolonej zupie i o osobie, która ją ugotowała

katedra

No już, już wojtuś :D Pewnie marzysz o takich sytuacjach biorąc pod uwagę brak identyfikacji twoich rodzicieli. Ponoć ujsolski listonosz maczał w "tym" palce i nie tylko :)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Tak, moim marzeniem jest dorastać w patologii i cieniu innych użytkowników na FW.

katedra

Jak to mówią marzenia się spełniają :) Jak widać należysz do grona szczęśliwców :D

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Cały czas mówię o tobie i twoim uwielbieniu mojej osoby. Kolejne konto i kolejny blok za to, że łazisz za mną i próbujesz przeprosić. Nie, nie wrócisz do moich znajomych, nawet po przeprosinach na PW.

PS: Zapomniałbym...

"Dobra korzystając z okazji, że mogę ci wysłać wiadomość i nie robić gównoburzy pod żadnym newsem, uważam, że czas najwyższy zakończyć te zbędne ceregiele i wzajemne wylewanie na siebie pomyj. Obaj za sobą nie przepadamy, ale ta dziecinada i ciągłe wycieczki stały się już zbędę. Mam nadzieje, że w tym przypadku się ze mną zgadzasz i nie zaczniesz kolejnej tyrady o tym jakim to jestem wenflonem bo pierwszy podaje rękę i pewnie to kolejna sztuczka, żeby zamydlić ci oczy. Uczciwie dodam, że zdarza mi się z tobą zgodzić w niektórych kwestiach, ale jest ich promilowy procent. Od siebie dodam, że postaram się powstrzymać od zbędnych komentarzy i obelg w stosunku do ciebie bo najzwyczajniej w świecie to do niczego nie prowadzi. Ty nie zmienisz swojego podejścia a ja już nie czuje potrzeby ciągłego prostowania pewnych kwestii, Puentując, możemy podjeść do tematu jak dorośli i odpuścić ten nieustanny cyrk. "

katedra

Ło coś kojarzę :) W końcu ktoś chciał cie potraktować jak człowieka a nie plankton, a ty zamiast grzecznie przeprosić za swoje wiejskie korzenie i zachowanie wrzucasz ten tekst w temacie na forum głównym :D Typowy Janusz internetu, hihi :)

ocenił(a) film na 7
BruceParker

Wrzucam, aby pokazać jak zostałeś utemperowany TYMI rączkami;*
A najlepsze jest to, że używasz konta dziuzeppe już tylko do oceniania. Zaorany Sebix, muehehehe!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones