PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 998
ocen
7,5 10 1 170998
6,8 36
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Scena po napisach

ocenił(a) film na 8

Widziałem 2 (nie liczę tej w z Draxem i pierwszym oficerem Yondu. Nie wiem czy jest coś jeszcze po 2 scenie, ale mam pytanie. Nie orientuje się aż tak dobrze w uniwersum Marvela i może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w scenie ze Stallone'em i w drugiej z Debicki? Co do drugiej to początkowo myślałem, że to będzie Michael Korvac ale jak ta nazwała go Adam to zgłupiałem... ;)

ocenił(a) film na 9
Tybald

Jest już jakieś powiązanie z Avengers?

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Nie bardzo, co prawda Nebula wspomina, że trzeba załatwić Tanosa ale nic konkretniejszego nie wyłapałem.

ocenił(a) film na 9
Tybald

Ech, liczyłem, ze pojawi się Stark lub ktoś inny ... jak oni mają teraz za rok pojawić się u boku Avengers?

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

może była jeszcze jedna scena, druga scena była wyjątkowo szybko a mi się spieszyło. Ogólnie jedno z zagrożeń jest na obecnej Ziemi więc może jakoś do tego nawiążą, nie wiem mnie bardziej interesuje o co chodziło w scenach o których pisałem.

Tybald

Była jeszcze jedna scena ze Stanem Lee ;) Nie było niestety żadnego nawiązania do Avengers.

ocenił(a) film na 10
Puchy11

Podobno Strażnicy mają być pomocowymi postaciami w Infinity War

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Czytałem że Strażnicy mają być tylko pomocowymi postaciami w Infinity War

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Coś wczesniej Ego wspomnial jeszcze o Kamieniu nieskończoności i to tyle, szkoda

Tybald

Osobiście widziałam 4 sceny po napisach, choć ponoć jest 5. Pierwsza z Sylvestrem Stallone'm, druga z tą złotą kobitką, trzecia ze star-lordem i nastoletnim już Groot'em i czwarta ze Stanem Lee. Ponoć piąta miała być z bratem reżysera, który wciela się w Rocketa w motion capture, ale ekran już w kinie wygasł i niczego takiego nie widziałam :D Nie wiem, czy scena ze Stallonem ma jakieś znaczenie, może pojawi się w 3 części, kto wie, a Adam o którym mówi złotko to Adam Warlock, tak przynajmniej piszą na różnych forach :D

Ewelajner

Ta 5. była zaraz po zakończeniu filmu kiedy próbował kontrolować strzałę :)

ocenił(a) film na 7
Tybald

Tak jak koleżanka wyżej pisze - chodzi o Adama Warlocka, który będzie głównym antagonistą w 3 części ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
0058yrrab

Nic nie zostało wykluczone.

ocenił(a) film na 9
Meximax

Adam nie jest antagonista jego alter ego jest , Anam jest ikoniczna czescia guardianow .

ocenił(a) film na 7
Meximax

Na pewno nie będzie antagonistą.

ocenił(a) film na 7
Meximax

Mój błąd, źle przeczytałem. W sensie potwierdzone zostało, że to będzie Adam Warlock, ale nie wiadomo czy będzie antagonistą. Sorki.

ocenił(a) film na 10
Meximax

Ciekawe

ocenił(a) film na 9
Tybald

może Adam Warlock pojawi się w captain marvel? oglądając sceny po napisach liczyłem właśnie na zapowiedz tego filmu. A w scenie ze stallonem była kobieta (chyba jedyna tam) która stylizacją przypominała mi Hele ze zwiastunu Thora ale to moze byc tylko moje skojarzenie bo nie byla to Blanchett.

ocenił(a) film na 8
marvelowiec01

Wydaje mi się, że to była Michelle Yeoh

ocenił(a) film na 6
marvelowiec01

Ja również, kiedy zobaczyłem tą kobietę w scenie ze Stallone , na myśl przyszła mi Hela. Ale co ona tam robiła :/ może to nie ta sama postac, ale aktorka tak xd

ocenił(a) film na 7
PabloPablitoMovie

Michelle Yeoh grała połowę Starhawka. Drugą połowę grał Stallone.

ocenił(a) film na 8
Tybald

Scena ze Stallonem to tak jakby hołd. Była to oryginalna grupa Strażników.

ocenił(a) film na 10
majorGB

True

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones