PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 883
oceny
7,5 10 1 170883
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

Ani przez sekundę nie miałem wrażenia, że oglądam coś nowego. Naprawdę, czułem jakby przerobili pierwszą część na parodię. Oprócz 2-3 momentów, które mogły rozśmieszyć reszta była żałosna. Wydaje mi się, że ludzie sami sobie wmawiają, że to było takie zabawne, tylko dlatego, że to Marvel.

ocenił(a) film na 10
Cash

Jeśli to była parodia to ty jesteś parodią człowieka

ocenił(a) film na 6
Kameleon_Radek

ten film był ch*jowy i każdy komu się podobał jest kretynem

ocenił(a) film na 10
Cash

Wypchaj się

ocenił(a) film na 6
Kameleon_Radek

no tego się nie spodziewałem

ocenił(a) film na 10
Cash

a słyszałeś o czymś takim jak "gust"?? każdy ma inny wiec o co się kłócimy

ocenił(a) film na 10
Kameleon_Radek

Panie Kameleonie, proszę zluzować majty. Moim zdaniem, oryginalny post jest napisany w bardzo zgrabny sposób, który powinien z miejsca implikować oczywisty wniosek iż przedstawia on subiektywny odbiór dzieła, tzn. opinię, a do tej każdy człowiek ma prawo, nie zawsze trzeba się z nimi zgadzać, często zawarte w nich domniemania są fałszywe (co może wymagać sprostowania poprzez wskazanie kontrprzykładu), ale uważam że powinny być respektowane.

Zaznaczam: nie miałem wrażenia; naprawdę, czułem; wydaje mi się
Choć brak tego zwrotu w zdaniu drugim, charakter całości wypowiedzi powinien z góry wyjaśniać niuanse.

Myślę, że stwierdzenie "Naprawdę, czułem jakby przerobili pierwszą część na parodię" jest inne niż "Ten film to parodia". Pierwsze wygląda na w pełni uzasadnione prawo do wolnej opinii, drugie zakrawa o błędne narzucanie jednostkowej interpretacji jako ogólnej prawdy. Choć ze strony logicznej, odpowiedzi w stylu "Jeśli to była parodia to ty jesteś parodią człowieka" można nie mieć nic do zarzucenia (np. gdyby film nie był parodią), to w tym wypadku jej niepraktyczność sugeruje, iż jest to bezpodstawny atak na bogu ducha winnego użytkownika, który niestety mógł spowodować emocjonalną, nieprzemyślaną reakcję w postaci odpowiedzi "ten film był ch*jowy i każdy komu się podobał jest kretynem" która prawdopodobnie miała być kontratakiem, lecz przerodziła się w nieadekwatną oraz z góry fałszywą obelgę skierowaną do szerszego grona odbiorców. To samo tyczy się stwierdzenia o jakości filmu.

Aby zapobiec eskalacji konfliktu, proszę was obydwu byście poszli się [cenzura].

.
.
.
.

Żartowałem. Ha Ha Ha. śmieszne.



ocenił(a) film na 10
Whoever_2

Mądrze prawisz, Whoever_2

ocenił(a) film na 6
Kameleon_Radek

no z tym trudno się nie zgodzić

ocenił(a) film na 10
Kameleon_Radek

You made my day

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones