PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 847
ocen
7,5 10 1 170847
6,7 35
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2

easter eggs

ocenił(a) film na 9

te, które zapamiętałem

w trakcie podróży Rocketa między wymiarami (ta scena, w której Yondu mówi, że 50 skoków to max, a oni robią 700) możemy zobaczyć:
-potwora z Thora 2

http://geeklypress.com/wp-content/uploads/2013/11/thor-2-dark-world-trailer.png- 0872013-095512.png

-obserwatorów ze Stanem :D (który jest TOAA - Bogiem uniwersum nr1 najsilniejsze jednostki)

http://comicsalliance.com/files/2014/08/spin7-watchers.jpg


-tego kaczora, nie pamiętam nazwy


dodawajcie więcej


no i ten Groot nastolatek XD

ocenił(a) film na 7
regal

*Kaczor Howard.
- na napisach końcowych pojawia się pies Cosmo, który miał cameo w pierwszej części
- Adam Warlock w scenie po napisach
- oryginalni komiksowi Strażnicy Galaktyki z przyszłości w scenie po napisach

Blacky21v

Podczas napisów, gdzie bohaterzy tańczą w "małych okienkach?" zauważyłem postać z Thora 3, graną przez Jeffa Goldbluma.

ocenił(a) film na 8
Snajper_21

Też go zauważyłem.

ocenił(a) film na 10
Snajper_21

Czyli nie byłem sam :D

ocenił(a) film na 9
Blacky21v

Szkoda, że Cosmo to jak na razie tylko cameo, bo to świetna postać.

regal

Coś z popkultury:
-Nawiązanie do Mary Popins (Yondu leci w dół ze swoją strzałą jakby to była parasolka)
-Star-Lord zmieniający się w Pacmana (typowa bitwa super bohaterska ze swoim ojcem)
-wyłapalem też jedno do Flasha Gordona, ale nie pamiętam gdzie to było.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

z popkultury to jeszcze David Hasselhoff w paru akcjach i w trakcie napisów we are groot

regal

I oczywiście jak ci złoci są w tych stfkach to nawiązania do starych arcadowych gierek z lat 80, z Space Invanders.
Jeśli i TARCZA gra też w tą grę, może w IW będzie rywalizacja między nimi w Space Invanders? :D

ocenił(a) film na 8
regal

A może jednym z Kronan jest Korg, którego zagra Taika Waititi w Ragnaroku? Nie zdziwiłbym się po Grandmasterze podczas napisów.

ocenił(a) film na 8
regal

1. Nawiązanie do ostatniej sceny z pierwszej części podczas walki z Abiliskiem.
2. Jednym z przedmiotów przy ciele Yondu podczas pogrzebu był zabawkowy Troll, który pod koniec pierwszej części znajdował się w Orbie - podpusze.

regal

Na końcu filmu, jeden ze statków, wystrzelił petardę w kształcie środkowego palca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones