PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722146}

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
7,5 170 998
ocen
7,5 10 1 170998
6,8 36
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki vol. 2
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2
ocenił(a) film na 10
Venetor

Nie

Himiteshu

czego mozna wymagać po kimś kto uważa civil war za arcydzieło ;/

ocenił(a) film na 10
Venetor

Wiele?

Himiteshu

No niezbyt

ocenił(a) film na 9
Venetor

A jakieś argumenty są?

lelen_lis

Muszę? 8,0 to zdecydowanie za wysoko, powinna być niższa niż pierwszej częsci. Oby spadło bo razi mnie.

ocenił(a) film na 9
Venetor

Mnie nie razi, gdyż film jest na prawdę fajny - jest odpowiednio inny niż część pierwsza i bardziej skupiony na postaciach, na bohaterach oraz jego akcja toczy się raczej w jednym, dwóch miejscach, gdy jedynka pokazywała nam kawałek tego barwnego wszechświata.

użytkownik usunięty
Venetor

To dlaczego Prequele Star Wars mają takie wysokie oceny 0_o xd

Venetor

dlaczego ocena nie spada. może premiera dvd naprawi sytuację? kurde nie może mieć oceny jak TDK.

ocenił(a) film na 9
Venetor

Bo TDK to świętość?
Osobiście wolę "Batman Begins" bo przynajmniej jest o Batmanie, a nie o Jokerze.

lelen_lis

no raczej. tdk jest uważany za jeden z najlepszych filmów w historii kinematografii. na imdb wyzej niz zielona mila, Lotr i wiele innych klasyków. begins jest o kilka klas gorszy, nie ta liga w ogole.

a srednie na filmwebie to jakas pomylka. i to nie pierwszy raz. ocena matrixa mowi chyba wszystko?

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

A mi się najbardziej TDKR podoba :]

użytkownik usunięty
Venetor

marny z ciebie troll

Ja na serio. Zoba moje oceny.

użytkownik usunięty
Venetor

Co twoje oceny mają do tego? Strażnicy to naprawdę jedyny udany film mcu w tym roku, bo spidey to klapa w granicach najgorszych filmów, zresztą Transformers ostatni rycerz też ;/

ocenił(a) film na 9

Dlaczego Homecoming to klapa?

użytkownik usunięty
lelen_lis

Dlaczego? Bo fabuła to komedia... Przesadzona
Aktorstwo niczym z filmu disney channel
Schematyczny do bólu że zaczynam czuć zmęczenie mcu
Muzyka nie ratuje filmu a efekty średnie. Nie takiego spideya oczekiwałem

ocenił(a) film na 9

Aktorstwo jest dobre (zwłaszcza Holland i Keaton), komedii aż tak dużo nie ma, a muzyka Giacchino jest świetna, więc nie znasz się ;)

użytkownik usunięty
lelen_lis

Bzdury...

Skoro dla ciebie nastolatek Holland jest dobry to nie mamy o czym rozmawiać... To już Daniel grający Pottera w Czarze ognia był lepszy a uważam że był drewniany to i tak lepszy od Hollanda. Keaton? Błagam.

Komedii jest bardzo dużo i to jest moje zdanie i ma prawo mi się nie podobać

ocenił(a) film na 9

Sorry, ale co Ci się nie podoba w grze Hollanda? Przecież to jest idealny Peter Parker i Spider Man. Nie ma tu żadnego porównania z drewnianym Potterem.
Spidey zawsze był zabawnym bohaterem, więc komediowy styl jest jak najbardziej ok a zapewne w ramach rozwoju serii, bohatera i jego dorastania, akcenty będą się przesuwać na inne elementy.

użytkownik usunięty
lelen_lis

Wszystko, jest drewniany do bólu... Aktor jednej miny. Bez wyrazu bez emocji.

Jest porównanie ale i tak oboje są beznadziejni w swojej beznadzienowości.

Zawsze był zabawny? Oglądałem z nim kreskówkę co jeszcze leciała na Fox Kids i Niesamowity Spider man nie był zabawny... Czytałem również komiksy spider mana w kioskach był kiedyś i też nie był zabawny. Ale co ja się będę sprzeczał ze "znaffcą" ty wiesz lepiej

ocenił(a) film na 9

Też czytałem i nadal czytam komiksy i Spidey zawsze był trochę podobny do Zorro, tzn. stosował podstęp, wyprowadzał swoich wrogów z równowagi, także za pomocą humoru.

Mi się tam Holland podoba w roli Parkera jak i Spider Mana, choć Garfield był lepszy.

użytkownik usunięty
lelen_lis

No to oglądaliśmy i czytaliśmy inne komiksy, spidey nigdy nie był aż tak komediowy.

No właśnie, Garfield miał klasę, Holland nie ma w ogóle.

użytkownik usunięty
Venetor

Całkiem możliwe. Innym żartem wydaje mi się brak całego filmu we wpadkach z wydania bluray. ¯\(°_o)/¯
https://naekranie.pl/aktualnosci/zobacz-wpadki-z-planu-filmu-straznicy-galaktyki -2-2167655
What do ya think about that?

No

ocenił(a) film na 10
Venetor

Tak, to żart. Powinna być wyższa.

grubens997

Powiedzial fanboy ktory nie ogladal niczego poza mcu

ocenił(a) film na 10
Venetor

Ueeh... Obejrzałem wiele filmów, jeszcze więcej nie obejrzałem i po prostu nie chce mi się odhaczać kolejnych produkcji...

ocenił(a) film na 10
Venetor

tak to żart. Ten film zasługuje co najmniej na 8,5 ;-)

Geeky

Pisze gosc ze star lordem w avatarze. Obejrzyj czasem cos naprawdę dobrego gimbie wtedy bedziesz mial porownanie. To zasluguje na max 7.

ocenił(a) film na 10
Venetor

po pierwsze nie jestem facetem i po drugie gimnazjum już dawno skończyłam. Mam starlorda bo go uwielbiam. Jest to moja ulubiona postać z MCU więc powiedz mi drogi człowieku dlaczego nie miałabym mieć go na awatarze? Możesz wbić sobie do głowy durny człowieku, że dla ciebie to zasługuje na 7 a dla innych nawet i może być najlepszym film wszech czasów :) O gustach się nie dyskutuje. W ogóle co cię tak boli ta ocena? Przeszkadza ci to w życiu czy jak?

"obejrzyj czasem coś naprawdę dobrego wtedy będziesz miał porównanie"
jak już pisałam każdy ma inny gust. To, że coś moze być dla ciebie dobrym filmem to dla drugiego może się okazać gniotem. Tak samo tutaj. Ten film według mnie, fana MCU mogę potwierdzić, że jest to najlepsza część z całego uniwersum. Pokochałam tą drużynę, ich żarciki i całą tą "magię". Ja potrafię zrozumieć, że inny woli to drugi tamto i jest okej. Szkoda, ze ty GIMBIE najzwyczajniej w świecie nie możesz. Naucz się, że jest tyle gustów ile ludzi na tym świecie. Pozdrawiam

Geeky

Nic mnie tak nie wku*wia jak ta gadka " najlepszy film mcu" jakby mcu reprezentowalo jakis ponadprzecietny poziom. Prxeciez wszystkie to sredniaki. Najlepszy wsrod przecietniakow.

ocenił(a) film na 10
Venetor

mnie wku*wia twoje zachowanie. Czytaj ze zrozumieniem głupi człowieku. TO ZE DLA CIEBIE COŚ JEST ŚREDNIAKIEM TO NIE ZNACZY, ŻE JEST NIM DLA KOGOŚ WBIJ SOBIE TO DO TEGO PUSTEGO ŁBA

użytkownik usunięty
Venetor

Przesadzasz trochę... Te filmy nie mają być arcydziełem. Te filmy mają dawać rozrywkę
.. Jedne są dobre inne przeciętne... W tym roku póki co Strażnicy Galaktyki 2 wypadli nie najgorzej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones