PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762896}

Strażnicy cnoty

Blockers
5,9 22 043
oceny
5,9 10 1 22043
4,2 13
ocen krytyków
Strażnicy cnoty
powrót do forum filmu Strażnicy cnoty

Mam wrażenie ,że film miał za zadanie nauczać,pokazać środowisko LGBT oraz tolerancję,gatunek komedii po drodze się zgubił. Dla mnie słaby.

ocenił(a) film na 4
Vinyame

Bo w dzisiejszych czasach wątek homoseksualny to najważniejszy element filmu. Lobby LGBT sporo wydaje kasy na promocję homoseksualizmu. Ale co taki homofob jak ja może wiedzieć...

pieconsumer

To chyba inny film oglądaliście, bo jak dla mnie to że jedna z bohaterek okazała się lesbijką, to za mało żeby stwierdzić że to "promocja homoseksualizmu". W ogóle słabo im ("lobby lgbt" xD) ta "promocja" wychodzi bo ja nadal nie mam ochoty lizać swoim koleżankom cipek :/

pieconsumer

I jak im idzie ta promocja tego homo? Nadal heteryki są... kiedys promowali krzyże teraz homosiów. Jak kiedyś odcinali sie od krzyży tak z Homo promocji nie ma więcej homo. Czy może papież mówił, że jest?

Vinyame

w filmie jest dosłownie 1 wątek homoseksualny i już "za dużo tolerancji, za mało komedii", "pokazują środowisko LGBT". ja prdl... po prostu polska.

ocenił(a) film na 7
Vinyame

Musiałeś widzieć jakiś inny film, bo nie o tym jest. Chodzi o głębię relacji między dziewczynami i ich rodzicami oraz o to, jak trudno jest rodzicowi pogodzić się z faktem, że ich dzieci dorosły i pozwolić im opuścić rodzinny dom. I to pokazane w niezwykle wnikliwy i empatyczny sposób. Powinieneś naprawdę oczyścić głowę z propagandy, jeśli LGBT jest jedyną rzeczą, którą tu widzisz. Problem jest wyraźnie z tobą, a nie z filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones