PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597224}

Strażnicy marzeń

Rise of the Guardians
7,5 81 484
oceny
7,5 10 1 81484
6,2 10
ocen krytyków
Strażnicy marzeń
powrót do forum filmu Strażnicy marzeń

Wiecie może czy będzie druga część ?

natalia816

Z tego co mi wiadomo nie będzie.

ocenił(a) film na 10
Magnolia1993

A szkoda, bo film ma wysoką ocenę i jest lubiany.

ocenił(a) film na 8
Szarlotka9

Ale z tego co widzę w danych na filmwebie nie zarobił kokosów, więc raczej nie ma co liczyć na kontuację. W sumie sam nie wiem czemu tak się stało, bo film na prawdę bardzo dobry. Chyba promocja zawiodła, bo gdyby nie znajomi to w życiu bym nie usłyszał o tej animacji. I nie jestem pierwszą osobą, która o niej nawet nie słyszała, póki ktoś jej nie powiedział ileś tam lat po premierze.

PiecykCrouch

Dopóki nie puszczą tego na np TVNie (gdzie ciągle puszczają filmy Dreamworksa) to nikt nie usłyszy o takim filmie... Który moim zdaniem jest jednym z lepszych.

ocenił(a) film na 9
kimiko95

Ja się dowiedziałem o tym jak kupiłem płytke z Madagaskar 3. Na wstępie była oto bajka

PiecykCrouch

Szkoda bo to byla moja z pierwszych filmow jakich ogladalem w dziecinstwie

ocenił(a) film na 8
Szarlotka9

Film jest lubiany i ma wysoką ocenę ,ale nie będzie kontynuacji bo w historii(która była w filmie)nie ma nic do dodania żeby robić seqel. Tym bardziej że jeżeli twórcy będą robili drugą część a niema nic do dodania to siqele
są kręcone na siłę

użytkownik usunięty
natalia816

No niestety prawdopodobnie nie będzie, a szkoda bo osobiście chciałbym aby powstała kontynuacja

ocenił(a) film na 9

To szkoda, bo podzielam twoje zdanie.

ocenił(a) film na 9
natalia816

Z jednej strony żałuję, że ten pomysł nie jest podchwycony przez wytwórnię, jak większość z Was pisze. Może jak więcej osób zacznie się domagać, to kto wie? Ale czy nie boicie się, że będzie to już naciągane? Trochę mnie to martwi, jak zresztą myśl o Frozen 2. Boję się, że historia nie będzie ciekawa i tylko żeby była.

PS. Elza + Jack Frost = OTP <3

Cynka_7

Nie popieram shipu Elsa x Jack.. Osobiście sądzę, że do siebie nie pasują xD

wikafuhx

Jack przy Elsie wygląda jak dziecko

ocenił(a) film na 10
natalia816

Ja dopiero wczoraj dowiedziałam się o tym na TVN :/

użytkownik usunięty
natalia816

No niestety nie będzie. :/ A szkoda, bo też chcę, żeby była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones