PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99977}

Strażnik pokoju

Peacemaker
5,7 64
oceny
5,7 10 1 64

Strażnik pokoju
powrót do forum filmu Strażnik pokoju

Niezły klimat

ocenił(a) film na 6

Mam przegrywaną kasetę z tym filmem, jako "Strażnik pokoju". Nastawiony byłem nieco sceptycznie, ale dostałem kawałek niezłego filmiku w stylu "Ukryty", czy "Ciemny Anioł". Tematyka w latach 80 eksponowana do oporu - dwóch obcych (jeden dobry, drugi zły) ściga się po USA i mimo ludzkiego wyglądu, żadna broń nie jest w stanie wyrządzić im krzywdy. Brzmi znajomo? "Strażnika pokoju" ogląda się fajnie nawet i czas szybko mija, kilka scen było ciekawych, sceny akcji są w miarę konkretne, muzyka w tle świetna i oczywiście klimacik tamtych lat. Oceniam na nieco naciągana 6/10.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Ojej a ja szukam tego filmu i mam nadzieje że ktoś wrzuci go kiedyś sieci:p
Oglądałem go w dzieciństwie i nie znałem nawet tytułu ale pewien użytkownik zapewnia mnie że to ten tytuł a szukałem go m.in. właśnie w temacie pod "Ukrytym" i "Aniołem ciemności" też mi się kojarzył.

Pamiętałem właśnie że było ich 2-óch (dobry i zły) tylko nie pamiętałem który był kosmitą i w ogóle.
A mam pytanie bo na plakacie jest 3 aktorów i chciałbym wiedzieć który to był ten zły a który dobra i kim był ten 3.
Lance Edwardsa w ogóle nie znam nie ma go nawet tutaj w obsadzie. I że też gęby Roberta Davi że tam grał nie kojarzę to już źle;)

ocenił(a) film na 6
Dude_

Robert Davi gra tam rolę drugo, a właściwie trzecioplanową policjanta, który po piętach depcze kosmitom. Który dobry/zły nie powiem ci, bo w filmie stosowane są fajne zabiegi i twisty , że tak naprawdę nie wiadomo przez pół filmu który jest ten prawy, a który badassem przez co ciekawiej ogląda się. Nie chce psuć ci przyjemności z oglądania^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones