PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11918}

Straceni chłopcy

The Lost Boys
6,9 11 485
ocen
6,9 10 1 11485
6,9 7
ocen krytyków
Straceni chłopcy
powrót do forum filmu Straceni chłopcy

SZOK!!!

ocenił(a) film na 9

Dawno nie widziałam tak świetnego filmu! Kocham lata '80, tą muzykę i wiele filmów, ale nic, dosłownie nic, co widziałam tak mi się nie spodobało, jak ten film! Ta nota, która jest 8,17, jest zdecydowanie zbyt niska! No i wspaniała piosenka "I still Believe".
Ode mnie 10/10 i miejsce w ulubionych!

Polecam wszystkim!

użytkownik usunięty
Lady_of_the_Rings

dokladnie tak jak piszesz, film zajebisty i oczywiście muzyka także. Jestem fanem ery VHS i oglądałem mnóstwo filmów z tamtych czasów, ale dosłownie w żadnym, muzyka nie była tak dobra jak w tym

Lady_of_the_Rings

Tak muzyka swietna jak i caly film 10/10

Lady_of_the_Rings

Klasyk z lat mojej młodości. Moja pierwsza oryginalna płyta DVD i pierwsza oryginalny soundtrack na CD (nie wiem czy w Polsce był dostępny, kupiłem w Niemczech), dumnie leżą na półce i czasami po nie sięgam. Uwielbiam szczególnie "People Are Strange" bardziej mi się podoba niż oryginał doorsów... :)

ocenił(a) film na 9
jacek_mp

Ja mam płytę winylową z soundtrackiem, która zamówiłam z Wielkiej Brytanii :).

ocenił(a) film na 8
Lady_of_the_Rings

Dzisiaj o północy w Ale Kino! - warto sobie przypomnieć ten film - jeszcze oglądany na starym dobrym Sanyo. Ech nostalgia...A propos VHS - pomału znane nam wypożyczalnie odchodzą do lamusa...pamiętam jeszcze te pierwsze gdzie wszystkie filmy były nagrywane przez właściciela lokalu a naklejki z opisem filmu na kasecie były napisane na maszynie...:)

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones