PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96926}
4,7 304
oceny
4,7 10 1 304
Strach w ciemnościach
powrót do forum filmu Strach w ciemnościach

Film jest nieudolnym thrillerem w którym brak akcji. Historia dość fajna lecz źle opowiedziana. Nie bardzo wciągająca opowieść o rodzince w supermarkecie. Pozdrawiam !!!!!!!

Magic

Zapomniales wspomniec o irytujacej posraci matki....


sryy postaci*

ocenił(a) film na 5
lipa3000

właśnie chciałam to napisać;p film dla mnie był na 5-czyli ok na wiecej nie zasłuzył

ocenił(a) film na 4
LaraNotsil

nie wiem, czy ja coś przespałam (bo przyznam, że oglądałam tylko jednym okiem), ale dlaczego nagle, kiedy powróciło światło, w tym supermarkecie pojawiło się pełno ludzi z zakupami, a ktoś pokusił się nawet na zjazd windą, która kilka sekund wcześniej nie działała z powodu braku prądu?

i oczywiście scena, w której psychopata-morderca spada z piętra, jednak ostatkami sił rzuca hasło, które pozwala wpaść rodzicom na trop i w ostatniej chwili uratować swoje dzieci; oraz ta końcowa, w której to ojciec nie wiadomo skąd pojawia się w jakiś podziemiach (bo na pewno bez problemu znaleźć przeciętnemu klientowi przejście do piwnicy, gdzie można sterować całą maszynerią -.-)...
usz, mam straszy uraz do byle jak zrobionych filmów.

Magic

Mi też nie przypadł do gustu ten film..xD Liczyłam na lepszą fabułę..xD

użytkownik usunięty
Nelcia_2

dość nudny i schematyczny. jedyne co mi się podobało to postać morderrrrrcy - całkiem fajny facet, ale ja tam bym się go nie przestraszyła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones