PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169174}

Strach

Darr
7,8 646
ocen
7,8 10 1 646
Strach
powrót do forum filmu Strach

Właśnie skończyła oglądać Darr, miałam problemy żeby dostać ten film ale w końcu się udało. Według mnie słabym punktem były piosenki oprócz Jadoo Tere Nazar który moim zdanie idealnie oddaje obsesje Rahula. Coś co na pewno mi przeszkadzało w Darr to Juhi Chawla, nie wiem jakoś brak mi pomysłu kto mógłby ją zastąpić, przy czym ona w roli Kkkkiran ;p była niezbyt dobra, sztuczna, szczególnie końcowa scena kiedy Rahul powiedział jej o śmierci Sunila i powiedział słynne 'I love u kkkkkkkiran' na co Juhi odpowiedziała 'Nie!' i zemdlała, ale było to na tyle sztuczne że zamiast podtrzymać dramatyzm Shahrukha, sprawiła, że zaczęłam się po prostu śmiać. Kiedy Rahul na końcu ginie również to, że najpierw krzyczy 'Zabij go!' a potem płacze sprawiło że zirytowała mnie jej postać. Moja ocena to 9/10 wiem że wócę do tego filmu ze względu na niesamowitego Shahrukha.
-Z kim rozmawiasz?
-Z Mamą
-Co w tym złego że od czasu do czasu porozmawia z matką?
-Jego matka zginęła 18 lat temu...
Ten dialog bije inne na głowę, każdy telefon Rahula do matki, to wycinanie imienia 'Kiran 'na klatce piersiowej, obłęd w oczach- arcydzieło, nikt nie zagrałby tego lepiej.
Jego szaleńczy śmiech heh bardziej podobał mi się ten z Baazigar ale tutaj to też było mistrzostwo. Co do końcówki, podobała mi się scena kiedy Rahul leży a właściwie siedzi (martwy) a tylko zza rozpiętej koszuli widać wyryte na klatce piersiowej Kiran, choć widać było w tej scenie że jest namalowane farbą ale szminką ;p Natomiast w samej scenie gdy Rahul pisał nożem po klatce, było realistycznie.
Koniec i ten dialog był żałosny! Powinien zostać wycięty i kończyć się na oddaleniu Rahula i napisy. Przy czym
-Był telefon do ciebie
-Co mówił?
-I love u Kkkkiran
-Hahahhaha
Nie wiem czy można było gorzej zakończyć, owszem chcieli rozładować emocje i pokazać że ma nam być szkoda Sunila i Kiran którzy tyle przeszli i mamy się cieszyć bo zły Rahul umarł, stało się na odwrót, szkoda jest nam Rahula szaleńca, niż sztucznych postaci Kiran i Sunila. To oczywiście moje zdanie na temat filmu, pomimo słabych stron ma u mnie 9/10 za Shahrukha który pokazał klasę :D

ocenił(a) film na 9
S_jak_Ser

Całkowicie Cię popieram. Co do aktorki, która mogłaby zastąpić Juhi, to uważam, że Madhuri Dixit byłaby w tej roli idealna. Razem z SRK zagrała w "Anjaam", gdzie Shah Rukh również grał obsesyjnie zakochanego szaleńca i sprawdziła się doskonale ;)

ocenił(a) film na 9
kitty113

Tak faktycznie była hmm straszna (w pozytywny tego słowa znaczenia) : P
Ale jednak bardziej podobał mi się Strach niż Anjaam pomimo właśnie nie zbyt dobrze dobranej aktorki ; )
Wydaje mi się, że Juhi w ogóle dużo lepiej gra teraz im nowsze filmy tym lepiej gra i lepiej wygląda przynajmniej według mnie ; )

ocenił(a) film na 9
S_jak_Ser

Ja też ogólnie bardziej lubię Juhi od Madhuri, ale jej role w "Anjaam" i "Devdasie" były według mnie świetne. Madhuri dobrze sprawdza się w poważnych rolach, a Juhi jest lepsza w komediach, dlatego niezbyt pasuje mi do "Strachu" :) Co do SRK to wiadomo, że on jest genialny w każdej roli i filmie, nawet tym niezbyt udanym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones