PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864436}

Strach

Strah
6,4 216
ocen
6,4 10 1 216
Strach
powrót do forum filmu Strach

Ona silna , samodzielna , on bidny czarny , wykształcony , oczywiście jeszcze prymitywni , źli biali na pewno prawaki ... kurva propaganda Putina jest bardziej inteligentna .

ocenił(a) film na 7
Jacek_Pedzisz

Propaganda Putina jest odwróconym szablonem do tego przedstawionego w filmie. Przy czym o ile tą filmową łykają głównie ludzie naiwni lecz kierujący się mentalnością chrześcijańską tak ruska trafia do największych mend i prymitywów. Podejrzewam, że ten odwrócony szablon, powielany nagminnie w mediach społecznościowych, w których druga grupa ma zdecydowaną nadreprezentację, już Panu nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 3
MichCorleone

Zdecydowanie .

Jacek_Pedzisz

Bawią mnie ludziki, które wszędzie węszą podstęp, teorie spiskowe i propagandę...
Lewaki, prawaki, pedały i wszelkie zło wcielone. Qrwa ostudź łeb.

ocenił(a) film na 3
NIEZMIENNIEZMIENNY

Gdzie ty tu widzisz węszenie podstępu , to szablon podany na tacy w taki sposób że prościej się nie da . Mnie z kolei bawią pajace którzy nie mogą przyswoić do wiadomości że ktoś może dostrzegać w kinie więcej niż z pozoru się wydaje oraz mieć odmienne wrażenia z danej produkcji , na tym polega magia kina ignorancie . Ludzika to mogłeś dostać Lego od starego pod choinkę jak cię kochał , choć śmiem w to wątpić . Bawią mnie również takie kretyńskie wpisy , mające na celu podbić sobie ego . Odpowiedz sobie na pytanie zarozumiały , ignorancki tępaku , po c#uj tu włazisz i wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia .,, Łeb jak sklep ",znasz to ? Wiesz do czego się tak naprawdę odnosi ? Otóż jak zapewne ci wiadomo w latach kiedy koledzy lali cię po gębie na podwórku , w Polsce sklepy były puste , wielkie lecz puste . Jak twój łeb , łeb jak sklep . Oglądnij sobie może coś lżejszego , trudne filmy nie są dla ciebie , może jakieś avengers czy coś w ten deseń , nie umniejszając takim filmom , jakąś wartość także przedstawiają . Ciao frajerzyno .

Jacek_Pedzisz

Ty tak na serio ? I kto tu wchodzi żeby podpompować ego XD Naubliżaj mi jeszcze. Frajerzyno ? Teraz pokazałeś ludziku biedny i marny poziom na jakim przyszło ci ciągnąć tą beznadziejną egzystencję, nie będę skupiał się na filmie, bo przekroczyłeś pewną granicę, której tutaj raczej przekraczać się nie powinno, to nie Y/T czy TikTok żeby prowadzić takie dyskusje. Ale skoro tak podchodzisz do sprawy, ty bezwartościowy worku gówna, to spoko. Wydaje ci się że pozjadałeś wszystkie rozumy a w rzeczywistości jesteś zwykłym debilem, można to wywnioskować z twoich wypocin, nie będę się wdawał w dyskusje z takim podwórkowym kretynkiem, bo za stary jestem, dam ci jedną rade, zamin polozysz te przecwelone paluszki na klawiaturze, upewnij się że są podłączone do mózgu. Chociaż chyba próżno go tam szukać. Jak ty mierny pajacyku na gumce wytrzymałeś że sobą tyle lat...?

ocenił(a) film na 3
NIEZMIENNIEZMIENNY

Czyli jednak stary ci nie dawał klocków , w sumie nic dziwnego zabawki na twoim poziomie to pistolet na wodę i lalka Barbie . Nie używam klawiatury frajerzyno w dupę zapinany .

Jacek_Pedzisz

XD w dupę zapinany ? I to ze mną jest coś nie tak ? Śmierdzisz gejem na kilometr gostek.

ocenił(a) film na 3
NIEZMIENNIEZMIENNY

To nie moja inicjatywa , ale jest tu dziewczyna która od wczoraj zawraca gitarę abym cię zapytał w jej imieniu , a pytanie brzmi następująco : Jak mogą być ,, przecwelone paluszki "?

Jacek_Pedzisz

Jezu....Xd

ocenił(a) film na 3
NIEZMIENNIEZMIENNY

To odpowiedź ? Zaburzony zbawiciel miał coś z tym wspólnego . Czy jednak jak zwykle unikasz odpowiedzi ?

Jacek_Pedzisz

Co znaczy jak zwykle ? Sprawa na chłopski rozum wydaje się banalnie prosta, jeżeli można kogoś przecwelić, to w mniemaniu osób które to robiły bądź przebywających z takim osobnikiem, cały jest przecwelony, nie tylko jego ANUS, więc powiedzieć, że ma przecwelony ryj, czy palce, czy cokolwiek innego, jest jak najbardziej na miejscu. Nie wolno takiemu gościowi dotykać niczego co jest na celi, więc logiczne, że paluszki też są przecwelone. Mam nadzieję, że zaspokoiło to twoją chorą ciekawość.

ocenił(a) film na 3
NIEZMIENNIEZMIENNY

Jak zwykle znaczy że na tym portalu zdarza ci się unikać odpowiedzi . Cyrk w dzisiejszych czasach trochę się różni od tego z lat np. 90 - tych . Cwel jeżeli ma teraz flotę może więcej , zresztą to czego dotyka jest zwyczajnie przestrzelone . Nie mam problemu z pedałami jak ty , poza tym kiedy ty srałeś w pieluchy ja dmuchałem już najlepsze maniury na mieście ,, stary człowieku ". A pytanie od pięknej było retoryczne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones