PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876027}
6,5 211
ocen
6,5 10 1 211
Straight Outta Nowhere: Scooby Doo Meets Courage the Cowardly Dog
powrót do forum filmu Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo Meets Courage the Cowardly Dog

Aktualnie nie wiem czy jest Polski dubbing i nie wiem czy waszym dzieciakiom nie przeszkadza oglądaniu kreskówki z napisami, no ale jak planujecie odpalić ową kreskówkę, przygotujcie się na jedną scenę przy której chyba normalny funkcjonujący człowiek powinien wytłumaczyć dzieciakowi czemu Kudłaty jest dupkiem.

*Spoiler*

Praktycznie Kudłaty śmieje się z indwalidztwa (problemy z chodzeniem) jednej z postaci przez co według niego nigdy by nie musiał się przebierać na Halloween przez to że w jaki sposób się porusza i wygląda. No kurczę, ja się wychowałem na choro-umysłowych kreskówkach, no ale kurczę takich żartów to nigdy nie słyszałem, zwłaszcza kiedy owy film jest zdecydowanie skierowany dla młodszego widza.

Tak swoją drogą: Moja ocena nie jest tak niska z powodu tej sceny. Ogółem Angielski Voice Acting jest okropny w pewnych momentach. Fred, Velma i Scooby to jakiś chory żart, chociaż sami aktorzy to niezła klasa. Marty Grabstein, Jeff Bergman i Thea White (RIP) zrobili prześwietną robotę. Historia jest płytka z powodu w jaką widownię jest skierowana, no i w sumie żarty też strasznie słabe. Jeśli chodzi o grafikę/kreskę oraz animacje to dosłownie chyba dwie różne ekipy pracowały na tej produkcji. W pewnych momentach mamy coś z 10 lat zrobione przez fana, ale czasami też są ładne kreski i momenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones