PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449694}

Sword of the Stranger

Stranger: Mukō Hadan
7,9 6 009
ocen
7,9 10 1 6009

Stranger: Mukō Hadan
powrót do forum filmu Stranger: Mukō Hadan

Moja ocena - 7

ocenił(a) film na 7

W tym wypadku możliwym jest, że wystawiona przeze mnie ocena jest subiektywna. Otóż jestem wielkim fanem broni białej, co mogło mieć wpływ na postrzeganie przeze mnie tego filmu. Dlatego obiektywnie film oceniłbym na 6/10. Do takiej właśnie oceny skłaniałem się przez większą część seansu. Akcja była dosyć monotonna, jednak film oglądało się bardzo przyjemnie. Natomiast ostatnie 10 minut filmu jest perfekcyjne. Animacja walki jaką uraczyli nas twórcy to istne dzieło sztuki. Jest w niej wszystko co powinno być: dynamika, napięcie i niepewność jak to wszystko się skończy. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak szybko minęło mi 10 minut. Wszystkiego w tle dopełniła wspaniała muzyka, idealnie dobrana do klimatu filmu. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych końcówek filmu jakie widziałem. Sama ostatnia scena pozostawia nam otwarte zakończenie, co jest niewątpliwie bardzo dużym atutem zakończenia. Film godny polecenia, dziękuję za uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones