PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449694}

Sword of the Stranger

Stranger: Mukō Hadan
7,9 6 009
ocen
7,9 10 1 6009

Stranger: Mukō Hadan
powrót do forum filmu Stranger: Mukō Hadan

Perfect Stranger!

ocenił(a) film na 9

Piękny, doskonale zmontowany i oprawiony muzycznie film. Dynamiczny, momentami krwawy, a przy tym poetycki i głęboko filozoficzny. Chwilami nasuwają się skojarzenia z "Frankensteinem" Kennetha Branagha, choć to przecież tak różne obrazy. Szczerze polecam.

użytkownik usunięty
tommi6

Głęboko filozoficzny?? Mocno powątpiewam.
Ten film to po prostu arcydzieło moim skromnym zdaniem, może i brak głębokiej fabuły i trochę jest naciągana, ale super się oglądało i to jest najważniejsze. Film jak zauważył mój przedmówca jest perfekcyjny. Takich scen walki nie widziałem jeszcze w żadnym anime, nawet w Sierei no moribito, które nomen omen trochę mnie rozczarowało i uważam za gorsze.
Bardzo przyjemnie się słuchało trochę chińskiego dla odmiany, zwłaszcza że postacie miały świetnie dobrane głosy, uderzyła mnie dbałość o wykonanie w tej kwestii.
Do tego Piękna kreska, obyło się bez komputerów.
Gorąco zachęcam do spędzenia 2 godzin przy tym filmie.

ocenił(a) film na 7

Wiem, że już dawno pisałeś ten post.... ale nie obyło się bez komputerów. :P A i z kolesia z tekstem "głęboko filozoficznym" - śmiechłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones