PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 718
ocen
7,5 10 1 56718
5,1 10
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Najważniejsze w tym filmie jest to, co zrobiła matka Oskara. Tylko matki to zrozumieją. Oskar mówi w pewnym momencie, że diagnozowali go w kierunku zespołu Aspergera, ale wyniki były niejednoznaczne. Moim zdaniem (pracuję z takimi dziećmi), to typowy Z.A. Lęk, który musi pokonywać chłopiec wciąż i wciąż od nowa jest ogromny. Pan, który narzeka na nudę w filmie chyba nigdy takiego lęku nie odczuwał, nawet przez chwilkę. Dla mnie to film pełen napięcia, ciekawych zwrotów akcji i fantastycznej obsady (znakomity Max von Sydow). No i postać babci. Warto zobaczyć i mieć własna opinię.

ocenił(a) film na 7
maga1965

Oscar był skomplikowany i nad wyraz dojrzały i inteligentny jak na swój wiek. Najciekawsze dla mnie były sceny Oskara z Najemcą. Młody aktor, który kreował postać Oskara spisał się fenomenalnie i te jego wielkie oczy:) Sandra zaskoczyła mnie pozytywnie, ponieważ nie przepadam za jej rolami dramatycznymi tutaj bardzo mi się podobała jej gra. Fabuła może czasami naiwna i niewiarygodna jednak urzekła mnie.

ocenił(a) film na 6
maga1965

"tylko matki to zrozumieją" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones