PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1416}

Straszny film

Scary Movie
6,3 274 603
oceny
6,3 10 1 274603
5,2 20
ocen krytyków
Straszny film
powrót do forum filmu Straszny film

Nie rozumiem

użytkownik usunięty

Jak można dać temu filmowi więcej, niż 1?

ocenił(a) film na 10

a dlaczego kurczak przeszedł przez ulice?

ocenił(a) film na 9

Ja nie rozumiem, jak można uważać, że "Władca pierścieni" jest arcydziełem, ale kogo to obchodzi?

kangur_msc_CM

Co jak co ale nie obrażaj władcy pierścieni. Ja uwielbima oba filmy, bo oba są genialne ^^

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Ależ to bardzo proste. Świetna gra aktorska, charakterystyka, muzyka, zdjęcia i sceny bitewne.
W porównaniu z Władcą Pierścieni ten film to gówno, ale to dwa różne gatunki więc nie widzę w tym sensu.

ocenił(a) film na 9
janusznekrofil

Charakterystyka?

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

Źle to ująłem, ale nie chciało mi się tyle pisać. Chodziło mi o postacie.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10

hahahahah i mówi to człowiek który daje władcy pierscieni 10,straszny film to jedna z najlepszych parodi w historii.

ocenił(a) film na 1
damianho15

jedna z najgorszych parodii ;) a raczej najgorsza ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzka253

nie masz racji,film doskonale parodiuje inne filmy,jest przy tym sporo humoru widocznie nie masz poczucia humoru a przy tym filmie to koniecznie.

ocenił(a) film na 1
damianho15

No ja jakoś nie dostrzegam czegoś śmiesznego w ... np. scenie ze spermą eksplodującą z taką siłą, że przygniata dziewczynę do sufitu ... O_o . Ale trzeba przyznać, że Krzyk, palący trawkę był niezły :D A poza tym, mam 12 lat ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzka253

to wszystko tłumaczy

ocenił(a) film na 1
damianho15

No właśnie nie za bardzo, bo to ja w słowie ,, ch*j " powinnam widzieć coś śmiesznego, bo podobno jestem jeszcze "głupim dzieckiem "... A osoby w moim wieku to bawi. I nie rozumiem ciebie, bo albo masz 11 lat, albo jesteś trochę .. głupi ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzka253

haha,kto tu ma tyle lat,czy tam tylko wystepuje słowo h**,ogólnie smieszne sceny sa i dialogi.

ocenił(a) film na 7
Zuzka253

Najgorsza parodia to ''Wielkie kino''

damianho15

Co do tego nie ma wątpliwości. Specyficzne poczucie humoru i zero naciągania, sama zabawa, a przy doborowym towarzystwie, to już kompletny odlot!

ocenił(a) film na 10
Angela4b

własnie,film wymiata.

damianho15

Nie ma co do tego wątpliwości :)

ocenił(a) film na 8

Tzn. wnioskuję, że film Ci się nie podobał, zależy też kto lubi, mam znajomych co nienawidzą Strasznego Filmu, aczkolwiek mnie się on podoba. Lubię takie parodie :D

ocenił(a) film na 8

To proste, trzeba mieć trochę dystansu i poczucia humoru :)

ocenił(a) film na 10

Najwidoczniej rozum ci szwankuje

ocenił(a) film na 10

no wlasnie ..nie rozumiesz,bo trzeba jarzyc temat.

ocenił(a) film na 9

scena jak oni gadają o tym co sie dzieje a ten sobie z tyłu na luzie myje podłogę <3

ocenił(a) film na 1
brtk_wi

hahahahah. jest taka scena? nigdy nie oglądałam tego filmu :D

ocenił(a) film na 6

sa cycki w tym filmie?

ocenił(a) film na 9

bo jest Epic Movie , co bardziej zasługuje na 1

po prawej stronie są gwiazdki, najeżdżasz myszką na pierwszą potem leciutko przesuwasz kursor na drugą a jak wykażesz trochę inwencji to przesuniesz jeszcze troszkę w prawo i najedziesz na trzecią gwiazdkę potem jeszcze mały wysiłek i już jesteś na czwartej gwiazdce itd....
widzisz jakie to proste?

ocenił(a) film na 1

Jestem za. Film idiotyczny.Tylko seks, seks, seks, seks, Krzyk, seks, seks, seks, Krzyk z mopem, seks, seks, seks, seks, sperma, seks, seks, idioci, seks, seks, debile, seks, seks, seks, "zabijanie", seks.. itd, itd. Po prostu dno. A powiązań do filmów nie było. Jedynie co, to ,, Krzyk" .

użytkownik usunięty
Zuzka253

Nawiązań do innych filmów nie było? A to ciekawe...

ocenił(a) film na 1

No ja w każdym razie nie widziałam O_o Być może nie oglądałam tych filmów, które były sparodiowane, ale w każdym razie i tak film głupi...

Zuzka253

Twoje odpowiedzi mnie załamują ^^ "O_o no może nie oglądałam tych filmów co były sparodiowane..." to najpierw obejrzyj te filmy , a potem bierz się za parodię.

ocenił(a) film na 1
czam

Nie. Nie chodziło mi o to. Oglądałam ten film... Pisałam to dawno... Nie wiem, o co mi chodziło XD na pewno nie o to, ze nie oglądałam tego filmu... i rozumiem twój komentarz, bo gdybym sama zobaczyła taki, to też bym się załamała.... -,- nie lubię się kłócić przez internet -.-

ja nie rozumiem dlaczego dając 1 chce się zobaczyć kontynuacje tego filmu. no idiota.

ocenił(a) film na 8

Wystarczy przesunąć kursor myszy w prawo i nacisnąć lewy przycisk

ocenił(a) film na 8

A ja nie rozumiem jak 11 latka, która nie wiedziała nawet o nawiązaniach do innych filmów oprócz Krzyku, może oceniać Scary Movie... Nie twierdzę że jest to film najwyższych lotów, nie jest to również gatunek dla wszystkich, ale ludzie litości. Jeśli decyduje się na obejrzenie tego typu amerykańskiej parodii, to nie liczę na wyrafinowany, inteligentny humor, a właśnie na żenująco proste i wulgarne żarty. Nie jestem jakąś fanatyczką idiotycznych parodii, ale gdy po ciężkim i trudnym dniu w pracy, potrzebuję się odmóżdzyć to właśnie sm jest do tego najlepszy. Amen

użytkownik usunięty

Wystarczy trochę dystansu i spokojnie można dać więcej :]

Ktoś tu ma drętwe poczucie humoru :D Albo i brak. Jako parodia film jest naprawdę niezły, a względem filmów poważniejszych nie da się go ocenić. Ja się uśmiałam (tak, wiem to było idiotyczne, takie głupie, że aż śmieszne).

ocenił(a) film na 6

Masz słaby gust xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones