PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459861}

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Street Fighter: The Legend of Chun-Li
4,8 6 516
ocen
4,8 10 1 6516
Street Fighter: Legenda Chun Li
powrót do forum filmu Street Fighter: Legenda Chun-Li

Mi się tam podobał !,fajnie się lali !,7/10!.

użytkownik usunięty
Dymiano

"Fajnie się lali". Kiedy? Gdzie? Musiałem to przespać...

No nie wiem w paru rozdziałach tego filmu ;)

użytkownik usunięty
Dymiano

Mnie osobiście film znudził, jak cholera. Może sam pomysł na film był ciekawy, ale powinien się wziąć za niego inny reżyser.

No ,zgadzam się z tobą mogł wyjść lepiej

Dymiano

Ja temu filmowi dam 7/10,bo oglądałem go pare razy za pierwszym był nudny ,za drugim taki se,za trzecim można już było ;)

użytkownik usunięty
Dymiano

Szczerze wątpię, by udało mi się raz jeszcze wytrwać przez cały film od początku do końca. Nakręcić tak słaby film, jak ten z 1994 roku, to naprawdę wielka sztuka - no cóż, Bartkowiakowi udało się powtórzyć to osiągnięcie.

To akurat mu nie wyszło :(, pewnie walił i miał w dupie jak to wyjdzie i w ogóle chciał trochę kasy zarobic ;).Jako reżyser nawet daje radę !

użytkownik usunięty
Dymiano

Jako reżyser jest do niczego. Udało mu się spi*rdolić ekranizację Dooma, a reszta jego filmów (dużo ich nie było) to komercyjny chłam. Masz rację - miał w dupie, jak to wyjdzie i chciał zarobić trochę kasy. Widziałem już wcześniejsze filmy tego reżysera i przeczuwałem, że i ten będzie kiepski, ale żeby aż tak!

ty niezapominaj o romeo musi umrzec i od kolyski az po grob

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones