PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658930}

Strefa X 2

Monsters: Dark Continent
4,8 2 472
oceny
4,8 10 1 2472
Strefa X 2
powrót do forum filmu Strefa X 2

Film bez sensu

ocenił(a) film na 3

Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem "co poeta miał na myśli " czy stworzenie jakiegoś głębszego obrazu? A może filmu w stylu plutonu? I po co w nim te potwory? Może dlatego że sam sobie film słaby i mają go urozmaicić? Bohaterowie też dziwnie pokazani. Miałem spory problem z rozpoznawaniem ich. Akcja niby jest i niby ma sens ale jakoś wszystko chaotycznie zrobione. Reasumując szkoda czasu

alevip

Mi się wydaje że autor chciał przekazać że człowiek jest jednak najgorszym potworem !

ocenił(a) film na 3
metiu6_2

Chyba jednak nie posądzałbym go o takie "wyrafinowanie" :)

ocenił(a) film na 4
alevip

coś tam o ludzkiej "potworności" jest ;) niby jakiś sens też widać. Mimo to film potwornie się dłużył. I to od samego początku. Pod koniec już nie mogłam skupić się na niczym poza oczekiwaniem właśnie na ten koniec

ocenił(a) film na 4
Lilith_Flame

O to by było to, z tym się zgodzę.

ocenił(a) film na 3
alevip

W ogóle to jak te potwory przeniosły się z Meksyku na Bliski Wschód?

ocenił(a) film na 3
Arch_Angel

Te z Meksyku wędrowały do oceanu skąd teoretycznie mogą dostać się na każdy kontynent.

Arch_Angel

Nie przeniosły się, ten film z jedynką wspólny ma tylko tytuł. Tam zainfekowana sonda rozbiła się na pograniczu meksykańsko-amerykańskim, tu tworzą historię od nowa i rozbija się ona na Bliski Wschodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones