PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9836}

Striptiz

Striptease
5,7 22 296
ocen
5,7 10 1 22296
5,2 5
ocen krytyków
Striptiz
powrót do forum filmu Striptiz

Przecież to jest genialna parodia filmów sensacyjnych, to jest po prostu arcydzieło! "Striptiz" bije na głowę "Nagą Broń", "John'ego English'a", "Dorwać Smarta" itp, choćby dlatego, że ten film momentami zwodzi widza sugerując, że mógłby być poważny. To tak jak z komikami, którzy opowiadają dowcipy - "Naga Broń" jest jak facet, który zaczyna śmiać się z własnego kawału przed puentą, zaś "Striptiz" zachowuje do końca kamienną twarz, jakby udawał, że nie zdaje sobie sprawy ze swojej śmieszności. Wszystko jest przerysowane, zwłaszcza postać kongresmana, nie wspominam już o absurdalnej fabule i znakomitych tekstach jak np "Widziałem George'a Bush'a, wygląda inaczej", czy też "Macie problem z łupieżem". Do tego dochodzi wspaniała i pobudzająca wyobraźnię Demi Moore, a wraz z nią jedyny poważny element tego filmu, czyli tytułowy striptiz. Nie wyobrażam sobie, żeby panienki w klubach mogły zrobić to lepiej niż ona i nie wyobrażam sobie lepszego tyłka. Na zakończenie dodam, że włączam "Striptiz" do moich ulubionych filmów i daje mu ocenę 9!

madcaddie

Genialna rola Demi Moore, chyba jedna z lepszych, o ile nie najlepsza, piękna młoda utalentowana, odważna..
Taka wspaniała gwiazda, musi być naprawde odwazna by rozebrać się przez taką "publicznością".
Panów napewno powinien zainteresować taniec Demi, który jest godny pochwalenia.
FIlm ma ciekawą fabułę, która wciąga widza, dużo humoru, chociażby teksty kongresmana albo jego ochroniarzy ;D.
Ja oceniam go 8/10 poniewaz jak najbardziej na tą ocenę zasługuje ;)!

ocenił(a) film na 4
_kasja_

to prawda - film trzeba brać bardziej jako komedię niż poważne kino - wtedy z gniota robi się parodia :)
A postać Burta Reynoldsa wymiata :)

ocenił(a) film na 8
ogooreck

Fajny film, nie wiem skąd tyle krytyki pod jego adresem

ocenił(a) film na 8
madcaddie

To nie jest tak, że wyciągamy 'parodię' jako ostatnią deskę ratunku przy gniocie. Po prostu sama bohaterka nie sądzi, by mogła być poważną panią, pracując (uczciwie zresztą i bez nadmiernych kompleksów) w 'Gorących bobrach'. A porucznik Garcia, nie mając początkowo pewności, jak rozmawiać, by nie urazić ('nie pracuje pani w bibliotece...'), przyjmuje reguły Erin.

ocenił(a) film na 8
madcaddie

Dokładnie. Za cholerę nie rozumiem średniej tego filmu. Owszem, nic wielkiego, ale bez przesady. Sami krytycy, znawcy, że erotyka... Nie rozumiem. Dla mnie to naprawdę dobry film sensacyjny z elementami komediowymi. Tak jak wspomniał kasja. Kurde, hipnotyzująca Demi Moore, świetne role Reynoldsa, Rhamesa i Patricka, fajne teksty, fabuła, która na początku poważna, a potem jakaś przerysowana i dobrze dopasowana muzyka. A Złote Maliny to ściema niczym te Oscary za film kilka razy w dekadzie.

ocenił(a) film na 8
madcaddie

Tylko z tymi filmami porównanie ma się nijak.

ocenił(a) film na 8
frycio80

Jak dla mnie, ale to twoja opinia.

frycio80

Kicz jak nic. Stąd taka średnia.

ocenił(a) film na 8
kubelek0908

Oj, tam. Kicz nie tylko może mieć wadę, ale i zaletę, jak w tym filmie.

frycio80

?Np?

ocenił(a) film na 8
kubelek0908

A oglądałaś filmy z lat 80. i 90? Ja oglądam takich większość i widzę kicz jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu.

frycio80

To współczuje. Dla jasności - tak OGLĄDAŁĘM.

ocenił(a) film na 8
kubelek0908

Ale wesoły, gorsze widziałem z dużo niestety wyższą notą

ocenił(a) film na 8
madcaddie

Popieram, też tak sądzę

Marek32

super

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones