PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9836}

Striptiz

Striptease
5,7 22 296
ocen
5,7 10 1 22296
5,2 5
ocen krytyków
Striptiz
powrót do forum filmu Striptiz

Obejrzałem po raz drugi po latach. Po raz pierwszy na kasecie VHS. Ocena 8/10 była wystawiona na bazie wspomnień a nie świezo po obejrzeniu. Ponowne obejrzenie filmu po latach bardzo mnie zaskoczyło. Gust mi się w międzyczasie zmienił ale bardziej zaskoczył mnie fakt zawodności ludzkiej pamięci. Pamiętałem "Striptiz" jako dobre kino akcji z elementami dramatu. Po latach dramatu nie znalazłem a akcja okazała się niezamierzoną (jak mniemam) parodią. Obniżyłem ocenę na 5/10. Sentyment z czasów młodzieńczych skłonił mnie do tego, zeby nie pastwić się nad tym filmem tak bardzo.

ocenił(a) film na 7
galladorn

Obejrzałem być może po raz trzeci czy czwarty i ja podtrzymuję ocenę i nie za walory Demi a całość. Jest po prostu przyjemnym filmem, przedstawicielem dobrego kina rozrywkowego.

ocenił(a) film na 5
p2904

Ty akurat tak to widzisz. Ja już nie umiem postrzegać tego filmu jako dobrego.

ocenił(a) film na 7
galladorn

ja również obejrzałam ten film po latach, ale sentyment został. Nie jest to żadne wybitne kino, ale bardzo przyjemnie się ogląda + dobra muzyka nadaje klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones