PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9836}

Striptiz

Striptease
5,7 22 296
ocen
5,7 10 1 22296
5,2 5
ocen krytyków
Striptiz
powrót do forum filmu Striptiz

pociął sceny i zmontował razem z zabójczą bronią 2, jak córka murzyna, glovera miała wystąpić w reklamie.
musze przyznać, ze nieźle im to wyszło, jedna z lepszych zapowiedzi jakie ostatnio na tym żydowskim kanale widziałem

ocenił(a) film na 6
BlackShit

dokladnie. bardzo fajnie im to wyszlo ;]

BlackShit

A propo's zna ktoś piosenkę z tej reklamy ? Oni zawsze robili fajne zwiastuny ;)

victory15

podłączam sie o tytuł tej piosenki, właśnie miałem wejść tutaj i sie o to spytać ;D

BlackShit

Annie Lennox - Money Can't Buy It : )

BlackShit

dzięki

BlackShit

Co do montażu się zgadzam - co do wpisu kolegi nie bardzo. Idiotyczna dyskryminacja czarnoskórych i żydów. Godne pożałowania. Blood & Honor pewnie steruje głupotą twórcy postu.
Pochylam się nad pana problemem.

neposz_2

a ja sie pochylam nad twoją umiejętnością czytania ze zrozumieniem, nigdzie nie dyskryminowałem czarnoskórych

neposz_2

W Zabójczej Broni są dwie główne postacie: biały i murzyn, no to napisał, że murzyn. Mógł oczywiście napisać czarnoskóry, afroamerykanin, albo po prostu Danny Glover ale napisał murzyn a to nie jest określenie negatywne na czarnoskórych w Polsce. Negatywne to 'czarnuch', 'smoluch', 'kolorowy' etc. To są negatywne i te których nie należy używać. A co do dyskryminacji żydów? Śmieszne, stwierdził fakty, że tvn to poniekąd 'żydowski kanał'. Czy w tvnie nie pracuję najwięcej osób żydowskiego pochodzenia w Polsce? Kiedyś buraki dyskryminowały i robiły to niesłusznie, teraz starają się być na czasie i chcą walczyć z dyskryminacją i też robią to w złych przypadkach.

kubafilmoogladacz

Po pierwsze nie wiem kto pracuje w TVN. Może to być człowiek z Mongolii i mi to nie przeszkadza.
Zwróciłem jedynie wagę na to, że dla czarnoskórych, których kilku znam, określenie "murzyn" jest obraźliwe. Jest to adekwatne do stwierdzenia wobec mnie lub Ciebie, że jesteśmy "Białasami"... Mieszkasz w Polsce i z czarnoskórymi nie masz styczności zapewne... Za granicą to jest bardzo poważny problem rasowy.
Pozdrawiam

neposz_2

Mieszkam w Polsce, znałem jednego gościa co jego ojciec był z Nigerii, matka Polka i nie miał za złe stwierdzenia 'murzyn' w odniesieniu do czarnoskórych. Pewnie dlatego, że tak w języku polskim nazywa się osoby czarnoskóre, tak jest w słowniku. Wiem, że za granicą to jest bardzo poważny problem, słucham naprawdę duuużo rapu ze Stanów, z podziemia i mainstreamu i wiele artystów zaangażowanych społecznie w swoich tekstach zwraca na to uwagę. Także może nie znam tego tematu od podszewki ale co nieco wiem. Co do znaczenia słów, wydaję mi się, że czarnuch=białas, a murzyna można chyba porównać do 'blada twarz' określenia używanego przez Indian kiedyś. Po prostu to wynika z niewiedzy, np. kiedy w Polsce ludzie dowiedzieli się o istnieniu czarnoskórych byli jakby poza tym bo Polacy nie mięli kolonii, później sami mieliśmy problemy ze swoją ziemią itp. Jakby nie mieliśmy styczności z afryką i pewnie to określenie wzięło się z niewiedzy, że w Afryce są sami murzyni w jakimś chaosie ogólnym i nie ma tam państw. Może dlatego teraz zamiast nazwać Etiopczyka Etiopczykiem najpierw nazywamy go murzynem. Co do TVNu mi też raczej nie przeszkadza narodowość czy pochodzenie dziennikarzy ale jak ktoś wciska anty-polski syf to chyba jest coś nie tak, right?

neposz_2

Poza tym napisałem poprzedni wątek głównie opierając się na stwierdzeniu "żydowski kanał". Rasizm pełną gębą!!! Nikt nie wie kto tam pracuje. Pochanke jest żydówką? Durczok jest żydem? Walter, Wojciechowska, Prokop i tysiące innych to żydzi?!? Puknij się młotkiem w czoło...
I mimo wszystko pozdrawiam... bo jestem tolerancyjny nawet wobec imbecyli... Ech...

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Co do zapowiedzi to się bardzo zgadzam :) Ale nie przesadzaj, TVN to nie jest jak to sam określiłeś "żydowski kanał" Zgadzam się, że seriale typu W11 czy Detektywi nie są na najwyższym poziomie, ale tam czasami lecą dobre filmy, szczególnie w piiątek , czwartek, środę i weekand ewentualnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones