PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396955}

Stritrejserzy

Stritreysery
5,3 848
ocen
5,3 10 1 848
Stritrejserzy
powrót do forum filmu Stritrejserzy

Film siegnal wyzyn absurdu! Ferrari odpalajace na pych, a potem przekraczajace predkosc 200 km/h??? WTF??
Nie mniej jednak usmialam sie z maslanych spojrzen i sceny z farbami. Jedyny dobry aktor w tym filmie to Chadov. Sliczna pani aktorka byla niestety do bani. Nie wspomne juz o bardzo skomplikowanej sciezce dzwiekowej skladajacej sie z 3 utworow granych na zmiane. Generalnie szkoda czasu.

ocenił(a) film na 5
Linssi

dodaj do tego 240 km\h w garażu podziemnym :|

ocenił(a) film na 10
bosikxxx

Ścieżka dzwiękowa super rosyjski rock/ metal jest super (zespół The Slot jest genialny )., the Rasmus -świetny zespół Warto zobaczyć ,fakt F&F to nie jest ale film mi się podobał i czasu na obejrzenie filmu nie zmarnowałem a języka rosyjskiego można się nauczyć oglądając film.

ocenił(a) film na 5
kobra116

tylko po co się uczyć ruskiego?

ocenił(a) film na 10
bosikxxx

Np , gdy ma się znajomych z Rosji.Można pogadać w ciekawym języku.

bosikxxx

Bo wszechobecny angielski jest już oklepany, nudny i w sumie zaczyna być drażniący razem z tą jego wszechobecnością i wmawianiem jaki to jest niezbędny. Polak jedzie za granicę musi znać angielski. Zagraniczniak przyjeżdża do Polski i co ? Polak musi znać angielski !!! Nie powinno tak być. Ktoś się wybiera do Polski to niech się uczy podstawowych zwrotów i zabiera ze sobą jakieś rozmówki. A jeżeli nie to niech liczy sam na siebie bo nikt nie pomorze. Polacy nie mają za grosz honoru. Płaszczą się przed każdym wmawiając sobie że są światowi ... Dno i patologia. A Polactwo dało się w ten gnooy wmanewrować bez kiwnięcia palcem bo zachłysnęło się globalizmem jak niemowlak. Może i kilka lat temu też łykałem propagandę którą "mądrzy" pluli w mediach ale jakoś szybko się ocknąłem i stwierdziłem że ktoś chce nas po prostu ogłupić. Niestety większość nie przejrzała na oczy ani wtedy ani teraz ani pewnie jeszcze długo ...

Amenhotep

morze jest szerokie i głębokie.. w przeciwieństwie do Twojej płytkiej wiedzy na temat ortografii.. i wiesz co .. chyba wiem w czyt tkwi Twój problem, osądzasz innych, którzy uczą się obcego języka i twierdzisz, że nie mają honoru.. bo oni w przeciwieństwie do Ciebie potrafią poprawnie pisać po Polsku, prawda? Więc radzę nie osądzać innych.. tym bardziej dużej gromady osób bo nas nie znasz. Ciebie już nie trzeba ogłupiać ; ) bo czytając Twoją wypowiedź mogę śmiało stwierdzić że już ktoś to idealnie zrobił :) a co do 'oklepanego' Angielskiego, jest to ważny język i nie bez powodu uznaje się go za tak powszechnego , bo większość choćby programów pisanych na różne platformy bazuje na j. angielskim, dopiero później [o ile dostaną taką możliwość] zostają przetłumaczone. A to że, tak bronisz naszego ojczystego języka wcale nie stanowi Cię 'patriotą' pod żadnym względem.. stanowi Cię hipokrytą.. bo dlaczego krytykujesz inny język a chwalisz swój..
Dziwny jest ten świat, nie sądzisz? :(

szebczo_

Hahaha, no faktycznie jest błąd :) Ale, jak widzę prawda zabolała że się tak rozszczekałeś :) Szkoda tylko że absolutnie nie pojąłeś sedna sprawy o wielce oświecony hahaha. Zresztą, ja wyraziłem swoje zdanie nie po to aby się wdawać w zbędne dyskusje a jedynie dla samego faktu wyrażenia owego zdania. Co do ogłupienia to mogę śmiało rzec iż jesteś rewelacyjnym jego przykładem niestety.
A skoro się tak czepiasz pisowni to Twoja "wypocina" również nie jest bez zarzutu. A na przyszłość, zdanie rozpoczyna się od wielkiej litery :)
C U

Amenhotep

haha, ja sobie nie mam nic do zarzucenia.. Bo nie wiem czy wiesz.. ale te [dwie bądź trzy kropeczki] nie oznaczają końca zdania. ; ) Jest to pewien 'detal' stylistyczny. Nie będę Ci o tym truł bo wątpię że zrozumiesz o co chodzi : ) 'Co do ogłupienia to mogę śmiało rzec iż jesteś rewelacyjnym jego przykładem niestety. ' Wiesz co.. takie obelgi mnie w ogóle nie ruszają :) Bo bardzo łatwo jest przepisać dane zdanie, które ktoś wyraził na Twój temat :D A jeżeli już musisz wyrażać swoje zdanie, to tylko wyrażaj zdanie a nie oceniaj ludzi jako jednostki okej? I to że według Ciebie Angielski jest 'oklepany' nie znaczy że tak jest w rzeczywistości :)

Amenhotep

Zanim wyślesz kogoś po "rozmówki polskie" sam się naucz ojczystego języka (albo nie komentuj w ten sposób, bo pachnie mi to hipokryzją). Zastanowiło mnie coś innego. Kto w tym temacie namawia cię do nauki angielskiego? Jest tyle innych języków i dialektów, a ty się czepiłeś angielskiego.

Dzikopysk

Ktoś powyżej zapytał "tylko po co się uczyć ruskiego?" i rozwinąłem temat gdyż zrozumiałem to jako pewnego rodzaju pogardę dla tego języka. Ja, pomimo że angielskiego uczyłem się kilka lat w szkole i jako tako go znam (nie będę mówił że nie wiadomo jak dobrze bo i po co), pogardzam właśnie tym językiem. Dlaczego ? Ano dlatego że przez wielu ludzi głoszony jest jako język globalny i najważniejszy na świecie można powiedzieć. Nie chce mi się rozwijać tematu gdyż nie czas i miejsce na to a i chęci zbytnio nie ma. Są po prostu ludzie których się zniewolić/ zaślepić jakimiś ideami nie da. Koniec.

Amenhotep

Nie musisz rozwijać tematu, gdyż zgadzam się z twoimi argumentami choć nie całkowicie. Nie gardzę angielskim, ale nie podoba mi się podejście brytyjczyków czy amerykanów dla których jest to jedyny właściwy język (jest prosty, a jak wiadomo te narody to lenie). Widziałem post bosikxxx, ale nie chciało mi się go przekonywać do nauki rosyjskiego bo prawdopodobnie nie dał bym rady. Czemu więc odpowiedziałem na twój post? Z czystej ciekawości, bo jak pisałem zainteresował mnie atak akurat na ten język a nie inny. Teraz kiedy już dostałem odpowiedz i jak wspomniałem w sporej części ją popieram, mogę jedynie pozdrowić i zakończyć nasz mały offtop.

ocenił(a) film na 1
Amenhotep

Czlowieku ale ty pierd..isz - angielski jest jezykiem universalnym gdzie dokadasz sie w kazdym kraju na swiecie, a po polsku w ilu moglbys? Widzisz teraz dlaczego ludzie ucza sie ang a nie polskiego? Sam kaleczysz ojczysty jezyk piszac chociazby 'pomorze' (pomoge) a kazesz innym sie go uczyc - smiech na sali

bosikxxx

Dlatego,że jest sporo rosyjskich filmów i seriali(b.dobrych),których nie ma z polskim lektorem lub polskimi napisami.

ocenił(a) film na 3
Linssi

takie fast and fourious dla ubogich, ale ścieka dźwiękowa zajebista

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones