PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022217}

Stutz

7,4 5 750
ocen
7,4 10 1 5750
6,8 9
ocen krytyków
Stutz
powrót do forum filmu Stutz

pierwsza z tzw. szlachetnych prawd Buddy: "w życiu jest cierpienie" Stutz mówi "ból"
przyczyną cierpienia jest pożądanie, Stutz mówi nadmierne przywiązanie i strach przed utratą, reszta też się mniej lub bardziej pokrywa.
Nie jestem buddystą ale słucham na YouTube wszystkich mów Ajahna Brahma, które bardzo mi pomagają poukładać wszystko w głowie, podobne odczucie mam po wysłuchaniu tego co mówi Stutz, jedyne co do czego mam wątpliwości u obu panów to reinkarnacja, to już kwestia wiary

ocenił(a) film na 8
user_name

Też słucham ajahn brahm. Co do wiary w reinkarnację polecam przestudiować wędrówkę dusz dr. Michaela Newtona

ocenił(a) film na 8
user_name

Zdecydowanie, wiele z tego co mówi Stutz pokrywa się z buddyjskimi wierzeniami i praktyką. Poza tym, co wymieniłeś, jedną z metod Stutz'a jest "Active Love", ćwiczenie aktywnej miłości, czyli Metta. No, a "Loss Processing", praktyka "jestem gotowy stracić wszystko" to iście buddyjskie podejście. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
user_name

Dokładnie to samo pomyślałam! :) A wykłady Ajahna Brahma są wspaniałe, bardzo madre i przy tym zabawne :)

user_name

Też go słucham i trafia to do mnie jako do osoby, która się nadmiernie przejmuje i próbuje kontrolować to czego się kontrolować nie da. Dla mnie to wszystko łączy się też z filozofią stoicką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones