PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701903}
5,3 669
ocen
5,3 10 1 669
Suburban Gothic
powrót do forum filmu Suburban Gothic

Tak jak w temacie, taki właśnie jest ten film poziom żartu, humoru jest tak niski i głupi że aż trudno na to patrzeć odradzam oglądania chyba że nie boisz się (Mówię powarznie ja na twoim miejscu bym tego nie robił.) marnować czasu na taki szajs.

ocenił(a) film na 1
Grzybu111

Warto dodać że główny bohater to pisda z koziej tupy (ach te literki nie chcę bana).

ocenił(a) film na 7
Grzybu111

Przesadzasz ziom, film miał fajny klimacik, jak ktoś lubi mariaż komedii i horroru w stylu Evil Dead 2 to powinien być zadowolony z seansu. Za to kompletnie nie wiem co mogłoby się w tym filmie podobać gimbusom, chyba tylko bunt wobec rodziciela :).

ocenił(a) film na 1
kfleszer

Jedni mają wymagania tak niskie że denne filmy im pasują, bo do melanżu piwskiem z kolegami nie mają wielkich wymagań inni mają przeciętny gust i jedną perspektywę po jakiej oceniają film a jeszcze inni po prostu szukają rozrywki i dopiero na jej temat doświadczenie zdobywają a ci ostatni najmniej liczni Mają na swoim koncie setki filmów i podobnych rozrywek i mają wyrobiony gust ale i spojrzenie z różnych perspektyw na dany gatunek i sam w końcu film. (A teraz przejdę do właściwej wypowiedzi.) Też lubię czasem popatrzeć na komedie, horror czy mieszankę obu czyli taką parodię ale widziałem lepsze filmy, a ten należy do tych co głupotą niczym film "głupi i głupszy" zabija klimat jaki dotąd udało mu się stworzyć, oczywiście czasem da się popatrzyć tak dla odmóżdżenia na niezbyt mądre filmy ale głupota i poziom w tym filmie jest niższa nisz w gimbazie (No prawie niższa.). Sorry memory dla mnie to był czas zmarnowany na kompletne dno. Ale to jest moje zdanie i moja kwestia więc proszę w razie odmiennego acz widocznego zdania nie obrażać mnie ani innych którzy mogli by się tu pojawić.

ocenił(a) film na 7
Grzybu111

Czym ja cię obrażam? To że się komuś film nie podobał to nie jest powód dla mnie do obelg. Inna sprawa że sprowadzasz mnie do poziomu gimbusa :D ale jakoś przejdę nad tym do porządku.

ocenił(a) film na 1
kfleszer

Nie powiedziałem że mnie obrażasz a zawczasu chciałem uniknąć obelg i przepychanek bo nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz a że tak nie robisz dobrze o tobie świadczy. Nie miałem zamiaru obrazić cię moim poprzednim postem ale dla mnie nauka by lepiej formułować swe lotne myśli. Powiem to w ten sposób mam nie jedno konto nie jednego człowieka gram a większość ludzi na których się natykam ma bardzo płytki punkt widzenia, np film ma dużo akcji i super efektów to dobry film albo po zobaczeniu filmu takiego jak "A.I. Sztuczna inteligencja" (Swoją drogą genialny film.) nie rozumieją i taki film traktują krytyką jest też wiele takich które ma oceny niesprawiedliwe wysokie w stosunku do podobnych niebo lepszych. To można odnieść niestety nie tylko do filmów :C stąd też moje z góry krytyczne podejście. Ale skoro lubisz tą kategorie filmów to zobacz sobie "Wolfcop (2014)" też według mnie płytki ale to tylko moja ocena.

ocenił(a) film na 7
Grzybu111

Widziałem już wolfcopa, podobał się :) pozdro

ocenił(a) film na 1
kfleszer

To polecam w takim razie "Noc żywych kretynów(2004)" totalnie głupi nie trawie tego, "Fido (2006)" da się patrzeć ale morze przynudzać.

Grzybu111

zadne ze mnie grammar nazi czy cos w tym stylu ale jednak ja bym napisał" powaznie" a nie powarznie :D bez urazy

deserverger

No i "morze" go przynudza. :D Ale za to wielki krytyk filmowy i "znafca", co ma znakomity gust, a każdy kto się z tym nie zgadza, to gimbus i prowokator! :D

Savathus666

nieprawda ale tobie ze prowokujesz i ze jestes trollem i ze sie nudzisz moge powiedziec pare rzeczy na przykład : spieprzaj członku, albo ladacznico kimkolwiek jestes jesli masz do mnie problem i do mojego gustu to albo merytorycznie go skrytykuj albo zamknij pysk zdaje sobie sprawe ze byc moze mnie za to zbanuja lub wykopia ale mam gdzies nie lubie idiotów a taka istota humnoidalna jestes zero hejtu panie(pani) ...po prostu mam dosc głuptasow ktorzy nie myslac oceniaja innych a ty jestes jednym z nich wiec idz do domu członku zycze ci wszystkiego najgorszego i miłego zycia

Savathus666

filmweb mnie ocenzurował :D inaczej byłby bardziej dosadnie powiem tak szczeniaku : po prostu idz stad z tej strony komentarzy i bedzie miło jesli nie,przestanie byc miło jestes chamskim bezczelnym najgorszym wyobrazeniem trolla na swiecie,cokolwiek napiszesz od tej pory nie bedzie komentowane przeze mnie moj koment do głownego tematu miał byc zartem wiec jesli nie rozumiesz mojego poczucia humoru po prostu w nim nie uczestnicz ,przepraszam autora komentu jesli go obraziłem ale takie gnidy jak ty trzeba usuwac siła,mowie rzecz jasna o istocie o nicku savathus 666 itd

deserverger

Wow, ale oczopląsu dostałem, normalnie to najdłuższe zdania jakie chyba w życiu przeczytałem, albo zapomniałeś gdzie się stawia kropki i przecinki. :D Ale mniejsza z tym!Sarkazm i ironia - dwa piękne słowa.Mój koment nie odnosił się do Ciebie drogi deservergerze czy jak Ci tam, tylko do byków autora tematu, do jego "morze" i ogólnego wymądrzania się jakim to on jest wysublimowanym znawcą kina.Więc wyluzuj, bo nic do Ciebie nie mam! :D

Savathus666

przepraszam chyle czoła i kopie sie w tyłek gdyz zgodnie ze swa porywcza natura jak zwykle zanim pomyśle to robie przepraszam :/

deserverger

Ha ha, spoko. :D Wybaczam łaskawie, wszak nie ma ludzi nieomylnych i każdy może popełnić błąd. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones