PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107504}
7,4 3 778
ocen
7,4 10 1 3778
Sum tak zwany olimpijczyk
powrót do forum filmu Sum tak zwany olimpijczyk

Odważę się na stwierdzenie, że jest to najlepszy film Skurcza, jaki nakręcono. Akcje typu Dziadzia Stiopa, czy krwiożerczy atak Suma są dla mnie po prostu klasyką. Do tego jeszcze akcja z piciem wódki (gdzie aktorzy chyba autentycznie byli pijani :D), rewolucyjne i przełomowe osadzenie kamery na ogórku kiszonym i ta klimatyczna muzyka... Wszystkiego dopełnia kaleczony język rosyjski, prosto z podręcznika do nauki tego języka dla podstawówki("Papa doma?" "Da, papa doma"). Jednym słowem arcydzieło!

ocenił(a) film na 8
Cothen

Zdecydowanie najlepszy film Z.F. Skurcz. Pobija nawet Sarnie Żniwo. Retrospekcyje i absolutnie wędkarski porządek świata, są niepodważalnym atutem filmu. Jedynie perypetie małżeńskie odstają od poziomu tegoż zespołu. Scena z Trzepakowskim !

ocenił(a) film na 5
Pateer

Najlepszy to jest "Bułgarski Pościkk"

ocenił(a) film na 7
Cothen

dla mnie to też najlepszy film Skurczów". Jak dla mnie najlepiej napisany, poprowadzona historia jeśli w tym mam się tego dopatrywać, ale najlepiej bawiłem się na tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones