PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672634}
6,3 385
ocen
6,3 10 1 385
Sunshine on Leith
powrót do forum filmu Sunshine on Leith

Mam nadzieję, że nie jestem jedynym ich fanem w Polsce. :) Z utęsknieniem czekam na ten
film.

ocenił(a) film na 8
Turin24

Po zobaczeniu tego filmu ja stałem się fanem tego zespołu :) Pozytywny film

ocenił(a) film na 10
jacob9303

To super! Jakieś ulubione piosenki już masz? Swoją drogą polecam Ci zapoznanie się z ich tekstami na tekstowie, bo pod tym względem naprawdę są świetni. :)

Turin

ocenił(a) film na 8
Turin24

Właśnie się zapoznaję z tekstami i przesłuchuję ich płyty :) Ciężko wybrać ulubione, bo właściwie każda jest chwytliwa! Ale jak już mam wybierać to szczególnie zachwycił mnie utwór "I'm Gonna Be (500 Miles)", zresztą utwór kończący film. "Make My Heart Fly", "There's A Touch" czy "Let's Get Married" na przykład też są w czołówce :)

ocenił(a) film na 10
jacob9303

Fajnie, cieszę się, że ludzie z Polski zaczynają ich poznawać. ;) Swoją drogą jak szukasz piosenek z filmu to znajdują się na moim Proclaimersowym kanale na youtube, który nazywa się Aqueendor. ;)
A i zapraszam do grona (choć to wyolbrzymienie) fanów The Proclaimers na tektstowie. :) Możesz tam też trochę o The Proclaimers poczytać a na pewno więcej niż na wikipedii. :)
Swoją drogą jakie albumy z ich kolekcji masz?

Turin

ocenił(a) film na 8
Turin24

Na kanał na pewno wejdę. A płyty znalazłem na torrentach :D A na tekstowie byłem i jeszcze zajrzę ;) Obecnie słucham bez przerwy "The Best of Proclaimers" i "Sunshine on Leith" a mam jeszcze "Life With You" i "Restless Soul"

ocenił(a) film na 10
jacob9303

Hehe, możesz się do mnie zgłosić, to mogę Ci podesłać inne albumy, oczywiście jak mi dasz gwarancję, że kiedyś kupisz jakiś album The Proclaimers. :)
Ale muszę przyznać, że jak masz dobrą bazę wypadową na poznanie ich twórczości, ale oczywiście, cała masa przed Tobą. ;)
Osobiście moim ulubionym albumem jest "Born Innocent", szczerze polecam. :)

Turin

ocenił(a) film na 8
Turin24

Przesłucham reszty jeszcze na YT i na pewno kiedyś kupię jakiś ich album, bo warto za dwie, trzy dyszki takowy posiadać :) I zasubskrybuję Twój kanał na YT przy okazji ;)

ocenił(a) film na 10
jacob9303

Ja szczerze mówiąc ociągam z kupowaniem ich albumów, ale co nagle to po diable.
U mnie na kanale znajdziesz naprawdę większość tego, czego tam wcześniej na yt nie było, więc masz sporo odkrywania przed sobą. :) Pamiętam jak ja ich odkrywałem kiedyś, super wspomnienia. :)

Turin

jacob9303

wow, mam dokładnie tak samo! uwielbiam musicale ale szczerze sądziłam, że to będzie słabe - nie ze względu na muzykę, bo odrobinę znałam Proclaimersów, ale ogromny plus za energię! Dołaczam do grona miłośników ;)

ocenił(a) film na 10
jula_nda

To zapraszam na tekstowo, bo tam chyba najlepsze miejsce by stworzyć bazę fanów The Proclaimers. :) Niech ludzie widzą, że nas dużo. ;)
Swoją drogę możecie "lubić" piosenki Proclaimers właśnie na tekstowie, bo mało kto to robi. ;)

Turin

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones