PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528953}

Superman/Batman: Wrogowie publiczni

Superman/Batman: Public Enemies
6,4 4 074
oceny
6,4 10 1 4074
Superman Batman: Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Superman/Batman: Wrogowie publiczni

Zachwiane prawa fizyki

ocenił(a) film na 7

Zauważyliście, że Supermanowi nawet w kosmosie pelerynka powiewa? :D Ja wiem, że
animacje i filmy na podstawie uniwersum DC (czy Marvela) są dalekie od realizmu, ale to to
już przesada trochę :D

PS
Zawsze mnie zastanawiało, że Superman gdy wylatywał w kosmos to zawsze wracał na Ziemię dokładnie w tym samym mieście, ba w to samym miejscu, z którego odleciał :D GPS w kędziorku na czole? :D

criav

Ta peleryna to dzięki temu, że w środku jest wszyty specjalny materiał zamieniający energię wiatru słonecznego na energię mechaniczną - właśnie po to, żeby peleryna sprawiała wrażenie, że porusza się pod wpływem przemieszczającego się powietrza.

Co do powrotu w to samo miejsce - Superman przed odlotem zostawia znacznik w postaci pewnego materiału, który promieniuje w zakresie fal Roentgena - dzięki temu za pomocą swego wzroku jest w stanie znaleźć to miejsce w mieście z dokładnością do centymetrów.

pan_oteflon

hahahahahahahaha dobre fajny wykład .

pan_oteflon

Rewelacyjnie to ująłeś! :)))

pan_oteflon

hahahahahha

















nie!

criav

Oj tam,oj tam,czepiasz się szczegółów.Pytanie z czego Bruce Wayne finansuje te wszystkie swoje zabawki i gadżety? Czyżby oszustwa giełdowe?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones