PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31072}
5,4 7 534
oceny
5,4 10 1 7534
Superman III
powrót do forum filmu Superman III

Tę częśc grali u nas w kinach jest bardzo udana w porównaniu do nudnej jak flaki z olejem jedynki. Poza tym gra tam Richard Pryor dla mnie najlepszy komik lat 70/80.Polecam film tym młodszym widzom.

ocenił(a) film na 8
Gutek_6

Zgadzam się - to najlepszy Superman, jakiego nakręcono dotychczas.
Patrzę przez pryzmat reżysera (którego bardzo cenię), scenariusza (który znalazł złoty środek pomiędzy bohaterstwem, a zabawą) oraz wspaniałego R. Pryora. Film, jako jedyny z całej serii, obejrzałem w kinie jako dzieciak i wciąż darzę go dużym sentymentem. Uwielbiam dowcip Lestera, a w tym filmie jest go wiele. Hardcorowcom oburzającym się na tę ekranizację zaznaczam, że jestem również miłośnikiem komiksów, lecz nie za bardzo dotychczas ceniłem komiks "superbohaterski", mimo to film ten stał się dla mnie wzorcem filmów o superbohaterach - nie cierpię nadętej powagi jaką inne filmy nam tu serwują... Jedyny wyjątek potwierdzajacy regułę to "Batmany" Tima Burtona, którego "Powrót Batmana" to prawdiwa perełka kinematografii :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
R_U_R_

co wy pieprzycie 1 i 2 czesc byla dobra a 3 i 4 juz slabiutkie...

Falco

Bajesz! Superman III to najlepsza ze starych części.

ocenił(a) film na 6
R_U_R_

Superman 3 to dobra cześć ale jako komedia tylko i muzyka trzyma poziom
reszta to (Lana jest ładnie wyglądali ogólnie gra aktorów jest dobrym poziomie. ocena 6/10

użytkownik usunięty
Gutek_6

Od najlepszej do najgorszej: Superman II, Superman, Superman IV, Superman III.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones