PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 59 975
ocen
6,4 10 1 59975
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

Nie wiem jakie wymagania przed komediami stawiają fimwebowicze ale widze, ze diametralnie rózne niz ja! Rewelacyjny film jak dla mnie a tu taka słaba - myląca ocena. Polecam ten fim jako najlepszą komedię o napalonych amerykańskich gówniarzach! =]

Lataralisis

Wstyd, ale American Pie od 4 cz. w górę są przez niektórych wyżejcenione.

ocenił(a) film na 10
cav_filmaniak

W tym właśnie problem, są to typowe komedie z amerykańskim humorem, gdzie siadasz, wyłączasz mózg i śmiejesz się, a są tacy durnie którzy oceniają takie komedie pod względem aktorstwa, fabuły, co dziwne oczekują nie przewidywalności, zaskakującego zakończenia i zagadek i czy to jest normalne? w dodatku nawet dobrej komedii nie ocenią na 10/10 bo w końcu komedii dać nie można, za to ojcu chrzestnemu to tak!!! dlaczego wszystkie filmy się ocenia tak samo, a nie sprawiedliwe? ocenia się osobno gatunek komedie a osobno thrillery a nie wszystko razem, a potem 500 tematów typu: 1/10 strasznie nudne, już miałem ochotę wyłaczyć po2 minutach, gratulacje dla tych co wytrzymali chociaż do połowy, przewidywalna fabuła, denne aktorstwo i słaba fabuła, film mnie nie zaskoczył. Więc ja się pytam po co takie osoby oglądają takie filmy i czego od nich oczekują?

użytkownik usunięty
gohan263

mądrze mówisz. zgadzam się z tym w pełni. nie ma co oceniać komedii pod względem niezwykłości, bla bla bla, komedia to komedia, ma być śmieszna.

mnie osobiście supersamiec średnio bawił, ale to już moja własna opinia, oparta tylko i wyłącznie na guście. ^^

ocenił(a) film na 9
Lataralisis

dokladnie jak dla mnie ten film po prostu 9\10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones