PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 59 975
ocen
6,4 10 1 59975
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

8,26/10 ?

a za co ?
przciez to totalne dno!
jej, w zadnym wypadku nie polecam.

ocenił(a) film na 10
fragola

A czy wogole bylas na tym filmie? O_o bo ja nie zauwazylem osoby na sali ktora by sie nie smiala badz by wyszla wczesniej ....

fragola

W ogóle Ty jeszcze żyjesz...?
Bo chyba naprawde tylko totalnemu sztywniakowi nie podobałby sie ten film...
Współczuję braku humoru...

ocenił(a) film na 8
fragola

imdb

User Rating: 8.2/10 (41,097 votes)
Top 250: #205

ocenił(a) film na 10
fragola

przepraszam ponioslo mnnie po takiej wypowiedzi, zawsze tak mam jak widze kiedy kompletni amatorzy wypowiadaja sie na temat filmow, niepotrafiac docenic lub wczuc sie w klimat w jaki ma przeniesc film.

lockman_pl

No proszę, od razu lepiej :) Myślałem, że polecą kolejne bluzgi, a tu proszę, ładnie jak ktoś potrafi przyznać się i przeprosić. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
fragola

film zdecydowanie nie śmieszny, rozkręcił się pod sam koniec (jak już dotarli na imprezę) a i tam niewiele się działo.
denny humor, coś dla niewyżytych trzynastolatków. bo kogo innego mogą śmieszyć żenujące teksty o seksie przewijające się przez cały film?!

i żebym nie została posądzona o bycie "sztywniakiem" - "40-letni prawiczek" bardzo mi się podobał, ale to... żenada.

karrrczoch

a mnie sie nie podobał !
i moge sie tak wypowiedziec...dzieki za bluzgi;>

ocenił(a) film na 1
fragola

dopiero co wróciłam z kina... film był beznadziejny. zgadzam się z kimś wyżej, że to dla niewyżytych trzynastolatków. film nie umywa się do "american pie"
śmiałam się tylko na jednej scenie...
dałam 1/10

cirnelle

pucca, popieram.
beznadziejny to mało powiedziane...

ocenił(a) film na 7
fragola

Zastanówcie się jakie dziewczyny chodzą na film o tytule 'supersamiec'...

użytkownik usunięty
fragola

masz zjebany humor dziewczyno, dla mnie to juz kultowy film!!!

ocenił(a) film na 10
fragola

Wnioskuję ogólnie, że skoro przewija się stwierdzenie "podobne do American Pie", to film trzeba zobaczyć. Tak, nazywajcie mnie osobą nie doceniającą ambitnego kina, nieznającą się na kinie w ogóle, nazwijcie mnie nawet "osobą niedojrzałą emocjonalnie", ale ja po prostu lubię jak w komedii przez cały czas przewijają się świńskie teksty ;)))))

ocenił(a) film na 1
fragola

Tak, zgadzam się, ten film to totalne dno.
Typowa amerykańska komedia dla kretynów.
Najczęściej powtarzanym słowem w tym filmie jest słowo: dick.

ocenił(a) film na 10
MaliniaQ

nie dick a raczej fuck. a to jest roznica. moze i film zenujacy ale przynajmniej rozerwalem sie troche zapominajac o problemach codziennego szarego zycia.

fragola

Łatwo zauważyć, że dziewczynom się nie podobał i nie ma w tym nic dziwnego. To zdecydowanie nie jest film dla bab...

MCLovin!

ocenił(a) film na 10
ekedz___

DOKLADNIE (chociaz moja dziewczyna sie smiala jak nigdy)

użytkownik usunięty
fragola

Jak ja będe już spruchniały to też mi się takie coś nie będzie podobać xD
No offense

fragola

bardzo dobra odmozdzajaca komedia.. :) sporo parterowego humoru itp.. z czystym sumieniem polecam ludzia ktorzy lubia taki typ glupkowatych filmow, ogladalo sie swietnie.

guldurek

Powiem tak...niestety nic nowego, bardzo schematycznie i prawdę mówiąc bardzo przeciętne. Momentami traciło się chęci do oglądania. Jeżeli miałbym doszukać się czegoś "zabawnego" w filmie, to może na takie miano mogłoby zasługiwać ukazanie postaci policjantów. Podsumowując: to wszystko już było.

ocenił(a) film na 6
fragola

Miałam okazję dzisiaj obejrzeć te o to film i powiem tyle że jestem bardzo zawiedziona!! Zupłenie mi się to nie podobało, zła gra w dodatku film jest przeznaczony dla ludzi którzy lubią o to taki gatunek " zboczonych" filmów..tam było tego aż za dużo..

ocenił(a) film na 2
fragola

Zgadzam sie w 100% ten film to totalne nieporozumienie.
A ten tytuł co ma wspólnego z tym filmem?

Jak dla mnie 2/10 (dla panów policjantów oni jakby nie patrzeć troszeczkę uratowali ten badziew)
Nie polecam wręcz odradzam i zastanawiam sie skad biorą sie tutaj tak wysokie noty rozumiem tak wysoką notę na IMDB ale u amerykanów to normalne

Pzdr

ocenił(a) film na 1
YUGIN

Fakt, tragedia, byłam wczoraj i wyszłam totalnie zniesmaczona. To jest jakaś masakra. Film może i jest śmieszny, ale tak mało ambitny, że aż przykro. Jedyne co potencjalnie może ratować ten film to aktorzy (jeżeli założymy, że nie są takimi sierotami w normalnym życiu).
Podobny do American Pie? Tamten film ma chociaż fabułę... Superbad? Niebardzo...

fragola

Powiedzmy sobie tak:
- fabułę miał - jaką ?: "chłopaki" pod wpływem "niezaspokojenia seksualnego " chcą uratować się ostatnią imprezą..; ..hm i to raczej tyle z fabuły;
- "zboczona komedia" - to za duże słowa. Komedia o podtekście seksualnym w kiepskim wykonaniu...to bardziej pasuje;
- odniesienie tytułu do zawartości filmu ? - proponuje zapoznanie się z pojęciem ironii.

Film wydał mi się mało śmieszny z racji tego, że to wszystko już było - nie zaprezentował sobą niczego nowego.

ocenił(a) film na 1
fragola

Na wstępie zaznaczam, że nie mam 80 lat a "American Pie" oglądało mi się całkiem fajnie. Ale ten film to jakieś nieporozumienie! Dłuuugi i nuuudny. Dialogi w ogóle nieśmieszne, sama akcja również. Naciągany ;/

fragola

Ten "film" to jest ścierwo jakich wiele :/ o czym ten film w ogóle jest?? Jacyś debile biegają przez cały film bo szukają wódki a na koniec impreza i do domu :/ do bani!! nie polecam!!! SZkoda kasy na taki badziew....

Deska

Ps. niewiem czy ja mam takie odczucia czy nie ale komedie które teraz lecą w kinach są do bani....widać że wszystko wyciągają na siłę, tak można powiedziec o filmie Zgon na Pogrzebie.Niby miał byc hit a wyszedł kicz :/ Tym ludzią chyba tylko zależy na zbijaniu kasy a nie na tym żeby zadowolić oglądającego. No cóz pozostaje mi tylko czekac na cud ale sądze że jeszcze dłuugo sobie poczekam.

ocenił(a) film na 7
Deska

Jasne twoj Jas Fasola którego tak lubisz ( tak sadze po wejsciu w profil) jest lepszy. Tam to dopiero jest wymuszanie smiechu na siłe. Tak wogole , po puerwszych komentach zaczołem omijac wogole posty facetów i zagladałem tylko w opinnie kobiet by sie upenic czy mam racje ze po złosci daja te oceny. I tak niestety jest. Przepraszam bardzo ale był to film o młodych chłopakach i tym co ich interesuje a wiadomo co ich interesuje.Moze ten film powinnien pokazawac w złym swietle tylko nas bo wy tak chcecie tak?. Bo to was boli, ze w tym filmie dziewczyny tez sa zle , niekiedy pokazane jako puszczalskie, chlające itd. Jedyne czego mogły byscie sie czepiac to ta scena gdy jakas panienka krew z miesiaczki na nim zostawiła , reszta to niestety prawda, ja niedawno byłem w tym samym wieku jak bohaterzy tego filmu i wiem jakie sa dziewczyny, mianowicie nie lepsze niz na tym filmie natomiast nasza postawa została przerysowana bo w realu nie gadamy tyle o seksie i nie w tak osceniczny sposob. Ale o to własnie chodzi ze my na luzie umiemy do tego podejsc i nie gadamy że ktoś nas obraża bo mamy do tego dystans. Najlepiej było nie ogladac tego filmu i juz , nikt go nie przedstawiał jako komedii romantycznej. Mozna było sie domyslec jakiego radzaju jest w niej humor. Ja nie ogladam filmów który ma tytuł facet/zwiazek/układ/partner - idealny/perfekcyjny bo wiem ze mnie to sie nie spodoba i chciał bym zebyście też były bardziej przewidywalne co do tego czy jakis film jest dla was czy tez nie.

ocenił(a) film na 1
fragola

zdziwiłbyś się, jak "męską" jestem dziewczyną ;)
byłam na tym filmie z samymi chłopakami, mamy po 17 lat i wiesz co...? NIKOMU się to nie podobało. czy to znaczy, że mam po prostu bardzo kobiecych kumpli? nie wydaje mi się xD
moim zdaniem to nie jest kwestia płci... tylko poczucia humoru na minimalnie wyższym poziomie ;)

ocenił(a) film na 7
karrrczoch

Nie mówie ze kazdemu facetowi ten film sie podoba ale to ze 9 na 10 kobiet twierdzi ze im sie nie podoba a to strasznie dużo. Tu juz nie chodzi o poczucie humoru bo wiadomo że taki humor też i niektore dziewczyny mają, i napewno wiecej niz 1 na 10.Cóż ja tez filmu za arcydzieło nie uwazam , daje mu 7 i to z ogladania w 2 partiach.Jak by był rewelacyjny to napewno bym go obejrzał odrazu w całości. W dodatku miałem dobry humor i dawno nie oglądałem żadnej komedi a więc łagodniej podeszłem do tego filmu ale nawet w najgorszych okolicznosciach nie uznał bym go za totalny nie wypał. Swoja droga ocena na IMDB( dla wielu to wyrocznia ) jest zbyt wysoka i napewno sami faceci tam nie głosują wiec moja teoria co do kobiet i tego jak podchodza do tego filmu w przypadku amerykanów nie miała by sensu:) Czyżby naprawde byli zidiociali, moze i tak bo duzo filmów majacych u nas srednie grubo ponad 8 tam ma ledwo 6. U nas na poczatku tez ten film miał podobna note bynajmniej tak wynika z pierwszego posta założycielki tego tematu. No ale wiadomo że na pczatku zawsze średnia jest "wypaczona" przez ludzi ktorzy z góry nastawili sie na to ze film im sie spodoba albo nawet bez ogladania dali dyche.

ocenił(a) film na 1
fragola

"Bo to was boli, ze w tym filmie dziewczyny tez sa zle , niekiedy pokazane jako puszczalskie, chlające itd."

tego argumentu też za bardzo nie rozumiem. no bo po co generalizować? naprawdę bardzo nie lubię podpinania wszystkiego pod płeć, wiek itd.
ZŁE DZIEWCZYNY są najfajniejsze ;D że niby dziewczyny będą oglądały filmy o dziewczynach a chłopaki o chłopakach? nie bardzo to widzę.

nie potraktowałam tego filmu nawet jako nie wymagającej myślenia komedii, przy której mogłam się zrelaksować. bo ja się po prostu wynudziłam! za początkową notę (tak zawyżoną) odpowiadała na pewno promocja, i na filmwebie, i na wyroczni nastolatków - MTV, a także na wyjątkowo odmóżdżającym portalu jakim jest epuls.pl

film to po prostu niewypał i trzeba to przyznać- po twórcach '40-letniego prawiczka' spodziewałam się czegoś śmieszniejszego...

ocenił(a) film na 7
karrrczoch

No oczywiscie że nie mówie by oglądac filmy których bohaterzy sa tej samej płci co my bo nie musimy sie odrazu z nimi utożsamiac.Gdybym tak twierdził to musiał bym tez napisac ze nikt poza seryjnymi mordercami i detektywami nie powinnien ogladac Milczenia Owiec a Apollo 13 to film tylko dla kosmonautów. Chodziło mi o to że można śie było spodziewac że w tym filmie kobiety beda traktowane przedmiotowo niczym samochód bo też młodzi chłopacy czesto tak rozumuja niestety:) Napewno tego wiekszosc z was nie lubi.Moim zdaniem to dokładnie taka sama sytuacja gdy wrażliwe osoby nagaduja jakim to złym i chorym filmem jest horror na którym były w kinie ale przeciesz to było pewne że bedzie w nim krew i jakis psychol tak wiec nie powinny tego filmu widziec. Tak sie dzieje jak pare osób idzie do kina ,ktoś ma ochote zobaczyc jakiś film i namawia na to samo znajomych których już mniej interesuje na co idą, wystarcza im zapewnienia pomysłodawcy wypadu do kina ze film bedzie fajny. Potem bywa różnie. Czasem wyjatkowo film kazdemu sie spodoba ale zwykle zawsze komus sie nie spodoba chocby jednej osobie na 4 ( zwykle jak patrze to ludzie nie przychodza tylko we dwoje ale czworkam-piatkami)Potem ta osoba pisze na forum ze jest nie zadowolona. Wiem ze ktos moze mówic - a ja byłem z paroma osobami i nikomu sie ten film nie podobał i oczywiscie moze tk byc gdy akurat te osoby maja podobny gust i poczucie humoru ale to nie znaczy ze innym ludziom napewno film też sie nie spodobał. Ocena która jest w tym momencie mówi dobry ale prawda jest taka ze gdy na filmwebie srednia wynosi 6 to znaczy ze jest kiepsko. Ludzie ogólnie daja zbyt wysokie noty i tak sie dzieje. Mnie gdy film nawet sie podobał to daje 6 a tu film z 7 jest uwazany za tragiczny. Jak wiadomo to co dobre/pozytywne zawsze jest w mniejszosci. Za zalete uwazana jest inteligencja wiec wiadomo ze wiecej jest na ziemi idiotów niz ludzi madrych. Co za tym idzie gdy film z kategorii kina rozrywkowego ma srednia ponad 8 to najczesciej w rzeczywistosci jest filmem na 5-6 jak Piraci z Karaibów( bynajmniej 2 i 3 czesc bo jedynka faktycznie na 8 była). Tak wiec gdy przy komedii , sensacji, horrorze i s-f widze ocene około 6-7 to wiem ze moze to byc bardzo dobry film skoro nie spodobał sie wiekszosci.

ocenił(a) film na 7
Klopsik1988

ja ponowie tylko, że sam tytuł mógłby dać płci pięknej do myślenia.

film po latach na spokojnie oceniam jako średni, ale jak się ma odpowiedni nastrój to dobrze ubawi.

_michal_

Przed chwilą obejrzałem na HBO. Film zabawny, można się uśmiać i ta ciota na nodze :D Film OK 5/10 :)

BTW. Gliniarze zajebiści :)

ocenił(a) film na 8
fragola

Uwielbiam ten film ! :)

Mclovin ! Pokażmy im nasz lans !! ;]]]

ocenił(a) film na 4
fragola

Film słaby jest on... Widocznie nie rozumiem poczucia humoru w nim zawartego...

ocenił(a) film na 10
fragola

Ja dałam 10/10 bo dla mnie to też już kultowa komedia.
Nawiązuje dowcipem do [w moim mniemaniu] boga komedii - Kevina Smitha.
Cóż uważam, że komedia ta nie ma nic wspólnego z American Pie i nie jest dla każdego. Mnie śmieszą takie dowcipy, a nie uważam się przy tym za ograniczoną umysłowo. A na dodatek mam troche wiecej niż 17 lat. I nawet odbieram takie komedie jak... powrót do przeszłości ;)
Seth Rogen [rezyser, scenarzysta i odtwórca roli policjanta] to dla mnie świetny koleś z naprawde dobrym poczuciem humoru. Co nie tylko ja zauwazyłam bo Kevin Smith dał mu główną rolę w swojej najnowszej komedii.
Włochaty dowcip nie musi bawić każdego.

ps. nienawidze głupich komedii. i jej na pewno do nich nie zaliczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones