PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430428}

Surogaci

Surrogates
6,4 86 753
oceny
6,4 10 1 86753
4,8 6
ocen krytyków
Surogaci
powrót do forum filmu Surogaci

Z trudem dotrwałem do końca, film jest nudny zwyczajnie, brakuje mu polotu, bazuje na motywach wykorzystywanych wcześniej wielokrotnie - tylko w lepszy sposób (tu pojawia się "Wyspa", tam "Łowca Androidów", jakieś tam "Ja, Robot"). Ale daleko mu do klasyki gatunku. Jest banalny, razi dydaktyzmem, sentymentalny i cukierkowaty. Nawet fani Willisa zobaczą, że to lukrowane kino. Szkoda czasu. Pomysł fajny, kompletnie niewykorzystany.

użytkownik usunięty
eu_geniusz1

Tak miał zagrać, bo jak widziałeś po filmie Surogatów miało wielu ludzi schorowanych, w podeszłym wieku, z problemami zdrowotnymi itp. ukazując ludzi jako samotników zamkniętych w 4 ścianach nie wychodzących z domu, prawie zaniedbanych.

ocenił(a) film na 3

Zgadza się, masz rację. Po prostu męczy mnie Willis kiedy w kolejnym filmie gra taką rolę bo robił to już kilka razy. Ile można. A sam film również jest postmodernistyczną kopią wszystkiego co już wcześniej było. Słabą w dodatku.

użytkownik usunięty
eu_geniusz1

Nie zgodzę się z tym, ale opinie szanuje Twoją, bo każdy ma prawo do swojego interpretowania :) Jest wieeeelu aktorów takich, którzy występują w wielu prawie identycznych, oklepanych rolach, ale to jest nie ważne, liczy się zawsze film jako całość.

ocenił(a) film na 3

Film jako całość - owszem. Ale w tym przypadku Surogaci są bardzo złym filmem. Nie bardzo też szanuję aktorów, którzy grają ciągle to samo i tak samo, Willis do nich akurat nie należy - bo mimo, że grał w niezupełnie mądrych filmach akcji, to doskonale znalazł się w takim "6 zmyśle" czy "Death becomes her". Niezły był w "Sin City", "12 Małpach" czy "Barwach Nocy". Ale filmów gdzie gra "zmęczonego życiem policjanta", który ma problemy rodzinne - mam trochę dosyć ;) Ale mniejsza z tym, Surogaci to wyjątkowo zły film i dziwię się, że aktor taki jak Willis wziął w nim udział.

użytkownik usunięty
eu_geniusz1

Każdy ma własne zdanie :) Ja się nie zgodzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones