PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430428}

Surogaci

Surrogates
6,4 86 749
ocen
6,4 10 1 86749
4,8 6
ocen krytyków
Surogaci
powrót do forum filmu Surogaci

Nie zachwyca

ocenił(a) film na 4

Na kilka godzin po seansie wciąż czuję pewien niesmak. Przyznaję, że sceptycznie podchodziłem do tego filmu. Głównie przez dziwne wrażenie osiągnięte poprzez obejrzenie zwiastuna, że film ten będzie kopią matrixa. I w zasadzie nie pomyliłem się. Jest połączeniem matrixa, gry second life i Bóg wie czego jeszcze, co tworzy mieszankę, która mnie osobiście anie grzeje ani ziębi. I powiem szczerze, że początek filmu i zapoznawanie się z funkcjonowaniem świata, oglądanie niektórych otwartych odniesień do second life'a i oswajanie z postaciami wciągnęło mnie bardziej niż rozwijająca się później akcja właściwa. Pomysł na film niegłupi, realizacja jednak nie porywa. Ot, obejrzeć i zapomnieć. Nawet Bruce jakoś nie podnosi oceny filmu. Chociażby ze względu na swoją wygładzoną wersję w postaci surogata. Aż dziwnie się na nią patrzy. Moja ocena: 4/10 - poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 6
Legion_

Jak to jest ze oceniasz , a premiera polska to 25 , a swiatowa to 24 hmm ? Przeciek czy po prostu maiales wizje jak wyglada w calosci ten film ?

Legion_

drake265 nie poznajesz, że to Chris Johnson ("Next")
Jak już jesteś tak skłony do dzielenia się swoim darem, to powiedz jak oceniasz Avatar??
Albo lepiej, czy w 2012 będzie ten koniec świata ??
:)

ocenił(a) film na 6
Legion_

Tak calkiem serio sie za to wzialem i przeszukalem internet/torrenty/inne w poszukiwaniu jakiejs wersji do ogladniecia i niestety nic nie znalazlem. Podsumowujac , albo se kolega jaja robi, albo naprwade miewa jakies przewidzenia ,tylko ze wtedy pozostaje juz jedynie wizyta u specjalisty.

ocenił(a) film na 4
drake265

Ponieważ największy i prawdopodobnie jedyny gej na tym portalu „Legion”!! posiada dar jasnowidzenia :] stąd jego recenzja pojawiła się jeszcze przed premierą! :D

ocenił(a) film na 4
Victor_Delacroix

Za to niejaki Victor posiada taki dar, że każdego inteligentniejszego od siebie uważa za geja. Chroń nas Boże, bo jeśliby to prawdą było, to okazałoby się, że 80% społeczeństwa to homoseksualiści z krwi i kości.

ocenił(a) film na 4
Legion_

Sęk w tym pedziu że ty jesteś mało inteligentny! :D i nie przypominam sobie abym kogokolwiek oprócz ciebie oczywizna :) podczas mojej jak nie patrzeć bardzo długiej działalności na tym forum tak określił! :D

ocenił(a) film na 4
Victor_Delacroix

Nie zmienia to faktu, że jesteś idiotą.

ocenił(a) film na 4
Legion_

kwestia interpretacji pedziu! :)

ocenił(a) film na 4
Legion_

Tak to jest, że przy większości filmów odbywają się pokazy przedpremierowe. Możliwość obejrzenia filmu wcześniej zwiększa się też, gdy przykładowo pracuje się w kinie.

Legion_

legion pedal i co z tego.........................

ocenił(a) film na 4
mkoti6

nic! po prostu pedał :D

użytkownik usunięty
Victor_Delacroix

WSZYSCY JESTEŚCIE JACYŚ NIENORMALNI JAK KOMUŚ SIĘ NIE PODOBA FILM TO WYZYWACIE OD PEDAŁÓW DLATEGO TEN KRAJ JEST TAKI JAKI JEST BO TO PRZEZ TAKICH LUDZI JAK WY!!! JAK KTOŚ MA WŁASNE ZDANIE TO OD RAZU SIĘ NA JEGO JEDZIE, PRZECIEŻ TO TYLKO FILM A WY GŁĄBY SIĘ WYZYWACIE OD NAJGORSZYCH!!!NAPRAWDĘ ALBO JESTEŚCIE GÓWNIARZAMI ALBO DEBILAMI I JESZCZE JEDNO DEMOKRACJA KURWA JESTEŚCIE 100 LAT ZA MURZYNAMI

ocenił(a) film na 4

Spokojnie. Victor to po prostu człowiek, który stworzył sobie teorię, że jestem pedałem, i że będzie chodził po filmwebie i to rozgłaszał. Nie chodzi tu o film.

użytkownik usunięty
Legion_

no to pięknie widać że koleś ma problem powinien się wyżyć gdzie indziej np pare razy walnąć łbem o ścianę to może by mu przeszło

użytkownik usunięty
Legion_

a może zazdrości pedałom albo sam nim jest dlatego tak się wyżywa

ocenił(a) film na 4

zazdroszczę im!! tych pokazów przedpremierowych! :D

użytkownik usunięty
Victor_Delacroix

Hey Victor gej stressor wyluzuj taki fajny facet rocznik 83 a taki nerwowy piękna kolekcja ulubionych filmów widze że nawet ulubionych aktorów mamy takich samych nie ładnie gnoić innych to jest filmweb a nie jakiś czat dla narwańców

ocenił(a) film na 4

wybacz ale odnajduje w sobie ukryty zalążek homofoba! :D stąd taka agresja wobec "legiona" xD
to że mamy identyczne filmy to przez dzisiejszy bug na naszym kochanym portalu dla nerwusów ;D na szczęście już naprawili! ;)

ocenił(a) film na 5
Victor_Delacroix

Ładne jaja chłopaki. Uśmiałem się. Dziękuję.

użytkownik usunięty
yatne

legion to pedź...
buahhahha...mm,............

A cóż to być pedź? Czyżby nowe stworzenie, jakiś termin?

I dlaczego nie zgłosisz się do lekarza? Bardzo niebezpieczne jest śmianie się z uprzednim zawyciem bua hahaha

Legion_

Jeszcze nie widziałem, może w weekend obejrzę, ale po zwiastunach także sceptycznie podchodzę. Do tego jeszcze Bruce już nie ten sam, jakby tylko kupony odrywał, do tego w Die Hard 4.0 zagrał bardzo słabo. Jak zobaczyłem w zwiastunie scenę w której ludzie padają na ziemię i świat zamiera, od razu na myśl przyszło mi Zdarzenie Shyamalana, podobnie jest. Chyba bardziej będzie warto oglądnąć w weekend Klopsiki..., ponoć dobra animacja wyszła od Sony, a to im się za często nie zdarza.

ocenił(a) film na 7
Legion_

Jak pracujes zw kinie to bys zrobil jakas R5 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones