PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430428}

Surogaci

Surrogates
6,4 86 749
ocen
6,4 10 1 86749
4,8 6
ocen krytyków
Surogaci
powrót do forum filmu Surogaci

Zapowiada się świetny film, wreszcie kino sf dało o sobie znać;)

fett85

zgadzam sie bardzo zachecajacy

ocenił(a) film na 7
fett85

Mnie całkiem rozczarował. Nie czytałem komiksu, a po samym opisie spodziewałem się czegoś innego. Na razie zapowiada się po prostu efektownie. :/

ocenił(a) film na 7
fett85

Zapowiada się nie źle, ale nie widzę w zwiastunie niczego nadzwyczajnego :)

fett85

Ja zapewne będę wyczekiwać, żeby to zobaczyć ;)

ocenił(a) film na 5
fett85

Mnie zwiastun też się podobał, niczego więcej nie potrzebuję, właśnie na takie filmy chodzę do kina. Liczę na solidną dawkę rozrywki, a Bruce to jeden z moich ulubionych aktorów, wygląda na to, że jest w dobrej formie, znów zmierzył się z sf, za to też go lubię :)

ocenił(a) film na 3
fett85

A w zwiastunie muzyka Massive Attack z 'Danny the Dog' :)

ocenił(a) film na 7
zwieracz

Kurde, coraz dłużej na ten film czekam, jednak wciąż widzę tę schematyczność z s-f.

Jestem już po raz któryś po filmie Ja, robot. Genialne kreacja, genialna koncepcja. Świetny montaż i zakończenie. Nie będę zbytnio spoilerował, ale przejrzałem komiks Surogatów i dochodzę do niesamowitych zbieżności.

Znów mamy jednego człowieka przeciwka reszcie świata. Kto widział w/w produkcję, to wie o czym wspominam. Zapowiedź rychłej klęski owej realności, której pierwszym znakiem jest morderstwo. I to nietypowe, bo pierwsze od kilkunastu lat.. Nikt nie chce wierzyć, że to wina Surogatów, bo ich prawa (nawet podobne do tych z filmu Ja, robot) przeczą takiej możliwości. W końcu wszystko bardziej się komplikuje, a za tym wszystkim stoi ktoś, kogo ostatniego byśmy się spodziewali..

No nic, film na pewno obejrzę. Ale myślałem, że kino sf na dzień dzisiejszy potrafi bardziej zaskakiwać niż powtarzać te same schematy.

ocenił(a) film na 7
fett85

film zobacze , a kino sf ma sie zajebisce distict 9 , avatar wypasiony rok

ocenił(a) film na 7
Ralph_S_

Ten "Wypasiony rok" to jakaś nowa polska produkcja? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones