PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844098}

Sweet & Sour

Sae-kom-dal-kom
6,3 442
oceny
6,3 10 1 442
Sweet & Sour
powrót do forum filmu Sweet & Sour

Ależ to był film!

ocenił(a) film na 9

Daleko mu do stereotypowej i głupkowatej komedii. Na początku nie spodobał mi się zabieg z "przemianą" bohatera, ale potem się wyjaśniło. Co te korpo potrafi robić z ludźmi i jak wygląda ta praca w Azji i etos pracy. Bardzo mocno zaskoczył mnie ten film. Mnie skłonił do przemyśleń, do tego w jaki sposób żyją Azjacji, a jak my. Do tego jak wygląda praca w korpo i jak potrafi niszczyć człowieka, gdzie jesteś tylko trybikiem, którego można łatwo wymienić i potraktować jak śmiecia. Jeszcze kwestia relacji, które tworzą się w pracy, a które de facto mogą nic w ogóle nie znaczyć. Są na chwilę pod wpływem sytuacji, emocji.

Film dostępny na netflixie. Polecam. Jak ktoś szuka podobnych ostatnio trafiło mi się coś takiego, również polecam
https://www.imdb.com/title/tt5370376/?ref_=rt_li_tt

ocenił(a) film na 9
balldur

oczywiście film ciężko znaleźć na inteligentnym filmwebie xD data premiery 2021 tak w ogóle....żenada

balldur

Czy mógłby pan/pani wytłumaczyć mi koncówke.Mam miloon teorii nie rozumiem jednak jak mam ją interpretować i co oznaczało to rozwiązanie. Dziękuję z góry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones