PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629780}

Swing

5,2 8 051
ocen
5,2 10 1 8051
2,2 4
oceny krytyków
Swing
powrót do forum filmu Swing

Co najmniej godzina śmiechu wśród mnóstwa świeżych, zaskakujących i wyjątkowo trafnie ujętych ripost ;-)

knowingU

co tam kogo śmieszy.. .moim zdaniem polski humor jest ciu lstwem po prostu.

użytkownik usunięty
knowingU

nigdy nie zaufam komuś kto dopiero założył konto i chwali polski film, który jest obecnie w kinach :)

ocenił(a) film na 9

To może czas zacząć :P Ja właśnie jestem po drugim seansie i uśmiałem się tak samo jak za pierwszym razem, więc również polecam :P

whore

No zaufać komuś z nickiem "whore" też nie jest łatwo ;D

ocenił(a) film na 9
WhySoSeriousGuys

haha wiedziałem no! tylko czekałem az ktoś mi wypomni mojego nicka :D wybacz :D

ocenił(a) film na 7

To ja już ponad miesiąc temu założyłem konto i też szczerze polecam. Można się zdecydowanie pośmiać, no i są fajne klacze.

Roy_v_beck

Ja założyłem konto dopiero dziś ale i tak polecam.
Film jest naprawdę śmieszny (przynajmniej taki był dla mnie, mojej żony i z tego, co słyszałem dla większej części sali kinowej). Jak dla mnie, nowa jakość w polskiej komedii!

ocenił(a) film na 9
wojtekgodek

Przyznaję trzyma poziom ;) Gorąco polecam :)

użytkownik usunięty
knowingU

Bardzo śmieszny to fajnie bo mam się na to wybrać. . W komedii chodzi tylko oto żeby była śmieszna nieważne jak tego dokonają mogĄ nawet sie pozabijać , poblaznic sie na maxa jeden ciul by była śmieszna .
teksty typu : Einstein nie był mądry . To nie komedia tylko shit dla mądrych ciotek bo taki żałosny humor tylko ich śmieszy .

Polecam : płytki facet , jaja w tropikach .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones