PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629780}

Swing

5,2 8 050
ocen
5,2 10 1 8050
2,2 4
oceny krytyków
Swing
powrót do forum filmu Swing

Cześć

mam na imiȩ Ander (to jest Andrzej) a uczę się polskiego.
Film Swing jest naprawdȩ bardzo interesująncy, ale go nie rezumiem, możesz mi pomóc?

Kto jest Agnieszka? Marek i Andrzej nie znają (czy nie znali) ją.
I dlaczego ona nagle zachowuje się dziwnie?

proszę bardzo

ocenił(a) film na 6
gamaanderson

Były dwie dziewczyny Agnieszka (ze sklepu z dewocjonaliami ktora chciala wynajac pokoj a rozmawiala telefonicznie z Lucyna) nie znali jaj ani Andrzej ani Marek stad takie ich zachowanie Marka bo myslal ze to dziewczyna Andrzeja a Andrzej bo mu sie spodobala natomiast Agate znał tylko Andrzej to ta ktora wpadla poniej do mieszkania stad taka akcja a nie innna oba imienia mozna ze tak powiem sktocic i mowic po prostu Aga

ocenił(a) film na 8
gfx1

ah, Agnieszka chciala wynajac pokoj, to ma sens. A czasem ona bardzo dziwnie się zachowuje, nie prawda?

Dziękuję

ocenił(a) film na 6
gamaanderson

Nom Agnieszka i Agata oba imiona (short) to AGA :) czyli dwie Agi :)

NIe ma za co Pozdrawiam

gamaanderson

lol und xD and [cool]

gamaanderson

WOW Jeśli naprawdę uczysz się polskiego to nieźle ci idzie, bo już piszesz lepiej niż niektórzy Polacy

ocenił(a) film na 8
Krzys_Pe

dzięki, ale jeśli umiem pisać słusznie to tylko bardzo łatwe zdanie i potrzebuję dużo czasu do tego. Ale to będzie lepiej.

ocenił(a) film na 7
gamaanderson

A nie chciałbyś się pouczyć polskiego, w zamian za naukę hiszpańskiego :) ?

ocenił(a) film na 8
lasic

Tak, ale nie mówię hiszpańskiego, mówię portugalskiego. To bardzo podobne, ale jeszcz inne.

ocenił(a) film na 7
gamaanderson

Faktycznie, przepraszam, mój błąd :). Prawdę mówiąc jestem początku mojej nauki (poziom bardzo podstawowy). Czy sądzisz, że znając choćby podstawy portugalskiego będzie łatwiej, czy trudniej, posługiwać się hiszpańskim? Tak czy inaczej chętnie pomogę z polskim, długo się go uczysz?

ocenił(a) film na 8
lasic

Myślę że jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego najlepszej jest, że uczysz się hiszpańskiego. Portugalski może pomóc, ale używasz twojego czas efektywniej jeśli uczysz się po prostu hiszpańskiego. Lecz jeśli chcesz, ja też chętnie pomogę z portugalskim

Uczę się polskiego już na rok, ale nie mówię tak jak piszę, naprawdę używam dużo google translate. Uczę się sam, w internecie, a dlatego nigdy nie rozmawiałem z kimś po polsku. Jeśli chcesz mi pomóc to bardzo mi miło.

ocenił(a) film na 8
gamaanderson

a jeśli cię zainteresuwać mówię też płynnie po niemiecku.

ocenił(a) film na 7
gamaanderson

Pomysł był taki, żeby nauczyć się dodatkowego języka poza angielskim. Do niemieckiego zrazili mnie w szkole średniej (znam podstawy) i wybór padł na hiszpański. Nie jest mi on jednak obecnie do niczego potrzebny więc równie dobrze może być to portugalski :). Lubię się uczyć języków, a chętnie pomogę z rozmowami. Jakby co mój skype to lasic01

ocenił(a) film na 8
lasic

już dodałem cię w Skype

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones