PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609}

Swingersi

Swingers
6,5 1 460
ocen
6,5 10 1 1460
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

A życie kawalera takie samo. Trzeba wieku porażek żeby nauczyć się podrywu. Jedni trafia od razu na świetną dziewczynę do relacji, inni będą musieli dłużej poczekać. A przez ten czas ćwiczyć się i pukać kolejne laski. To się przydaje, bo kiedy pukasz kolejne to uczysz sie tej gry. A kiedy pojawia się ta, to już wiesz że to ona. umiesz w te klocki. Jesteś gotowy poderwać tę której naprawdę chcesz. Ważne żeby być sobą. I cieszyć się życiem i młodością. Dziewczyny uwielbiają pozytywnych gości. No i taniec. To jest to czym bohater tutaj wygrał. Jeśli umiesz tańczyć to z miejsca masz przewagę nad 90% facetów. Zawsze będą lepsi od Ciebie, ale najważniejsze żebyś ty się dobrze bawił i dziewczyna z którą tańczysz! Pamiętam jak na 18stach dziswczy rzucały się na mnie która pierwsza mnie zgarnie bo dobrze tańczyłem. Stary kilka miesięcy pochodzisz na zabawy i się nauczysz. A dzisiaj to masz internet i pełen instruktaż za darmo! Więc o przewagę jeszcze łatwiej. A jako kawaler masz czas się nauczyć. Laski lecą na kasę? To prawda, a ryby łapią się w sieci. To jak granie na kodach. Ty bądź wędkarz co łapie perełki. I ciesz się tą zabawą! Pozdro dla wszystkich młodych kawalerów. To jest wasz czas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones