PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 509
ocen
4,0 10 1 7509
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Nie jest tak, ze wszystko, co najlepsze jest w zwiastunie, takze warto iść do kina!

ewa523

Dokładnie zwiastun to tylko mała namiastka ;)

ocenił(a) film na 2
juleg1

wysilcie się bo widać... serio.

Sitka89

w sumie nie muszą, na target tego filmu (oczekującego przaśnych heheszków) takie komentarze wystarczą za zachętę. no bo czym tu zachęcić resztę...?

ocenił(a) film na 9
Sitka89

O co ci chodzi?

ocenił(a) film na 2
mlekomati

o to, że nie znasz zasad pisania w języku polskim :) 

juleg1

Fake konto.

Alex_Tyler

Gdzies mam ten film, nie ogladalem go ale czemu pozytwny komentarz polskiego filmu to fejk konto hejt to natural? 365 rozumiem, ktos pojechal ostro ale tu? Kolejny przyklad badboy, vega zyje z hejtu wiec gdzies ma pozytywne komentarze ale edynek nawalonych ma nienaturalnie duzo. Gdzie tu są prawilni obroncy czystych zagrywek na fw?

Kinomaniakwarszawski

Dobra panowie odszczekuje to odnosnie swingersow. Masa fejkow,.jechac z nimi

juleg1

Ewo..jezeli ten film naprawdę jest dla Ciebie śmieszny to gratuluję gustu filmowego..znajomosci sztuki filmowej..aktorskiej i scenariuszowej..ciekawe jaka scena Cię rozbawił..jaki dialog wywołał Twoj uśmiech..
Pozdrawiam i przyjemnych filmów zycze

ewa523

Misiek Koterski potrafi na prawdę rozbawić :D Zdecydowanie usmiałam się na tym filmie :D

ewa523

Fejk konta, a jak dostac taką fuchę? Też bym chciał chwalić crapy w necie i dostawać za to kasę.

8azyl1szek

1) zatrudnić się w Agencji PR - wtedy, gdy firma dostaje określone zlecenie od podmiotu zewnętrznego, walisz klakierskie komentarze na filmwebie przy paździerzowych polskich filmach, hejtujesz pisiorów/platfusów na wp pod artykułami o polityce itp. ie wiem tylko czy płacą o dzieło od ilości czy robota na etacie.
2) zatrudnić się w Filmwebie jako webmaster i postawić bota tworzącego fejk-konta oraz fejk-komentarze i jak producent filmu dogada się z przedstawicielem handlowym redakcji, dostajesz znak-sygnał do uruchomienia automatu i klakierskie tematy oraz komentarze lecą same ;-)
Przy "Swingersach" ewidentnie dobre 70-80% tych klakierskich komentarzy to właśnie automat wypluł.

ewa523

Tak się zastanawiam, czy tego typu konta faktycznie podnoszą oglądalność tych beznadziejnych filmów? Bo skoro to się dzieje tak często, to chyba musi być z tego jakiś profit xD

ewa523

"Nie jest tak, ze wszystko, co najlepsze jest w zwiastunie"... ja pitolę, każda sekunda zwiastuna pokazuje, że to jedno wielkie ścierwo filmowe...

ewa523

"mega", takze"... to jest właśnie film dla ludzi na tym poziomie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones