PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31555}

Syberiada

Sibiriada
7,8 1 457
ocen
7,8 10 1 1457
8,7 3
oceny krytyków
Syberiada
powrót do forum filmu Syberiada

Muzyka

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś jeszcze zakochał się w ścieżce dźwiękowej z tegoż filmu? (motyw przewodni) Bo mnie tak się niesamowicie wpił w umysł , że czasem mi się "włącza" ni z gruszki ni z pietruszki jak jadę na rowerze przez dzikie pola:D

ocenił(a) film na 8
boss83

Oj chyba tak. Dopiero dzisiaj pierwszy raz go usłyszałem, naprawdę wspaniały motyw muzyczny. Filmu nie widziałem, ale już od dłuższego czasu się do niego przymierzam i mam żywą nadzieję, że będzie równie dobry co muzyka.

ocenił(a) film na 9
boss83

Mnie też muzyka w tym filmie poruszyła. A ze scen wyjątkowo mi utkwiła w pamięci Nastka bujająca się na huśtawce z kwiatami w ręku w strugach deszczu:)

boss83

Obłędna. Interesuje mnie, czy muzyka z filmu została kiedyś wydana, czy można ją gdzieś dostać. Nie chodzi tylko o motyw przewodni, ale o całą muzykę pojawiającą się w filmie:)

ocenił(a) film na 10
boss83

Dla tych którzy nie widzą o czym tu^ mowa. :)
http://www.youtube.com/watch?v=sJj9y4t9UnU

Kajzer

Wielkie dzięki!

boss83

zdecydowanie, jeszcze ja się zakochałem w tej muzyce. z nią film był magiczny... siadłęm od niechcecenia po 22 i siedziałem do 2. piękny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones