PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9930}

Sycylijczyk

The Sicilian
5,9 1 799
ocen
5,9 10 1 1799
Sycylijczyk
powrót do forum filmu Sycylijczyk

Nuda

ocenił(a) film na 4

Przeczytalem ksiazke i byla dla mnie genialna, niegorsza niz "Ojciec chrzestny", ale na filmie sie zawiodlem. Ogladalem go na 2 razy bo bym sie zanudzil. Swietny material zostal niestety moim zdaniem skopany.

ocenił(a) film na 4
Loszo

Niestety, zgadzam się. Powieśc należy do moich ulubionych, natomiast film został zrealizowany wybiórczo. Ale trudno się dziwic - film był kierowany głównie do amerykańskiej publicznosci, która jest w stanie zrozumiec pewne rzeczy tylko pod warunkiem dosłowności. Pozdrawiam Europejczyków!!!

KORSZUL

zgadzam się w 100% z opinią. zostałem obrzygany interpretacją filmową. solidaryzując się z tymi co czytali książkę pytam się - gdzie w tym filmie jest motyw z LaVenerą? pytam sie gdzie?!?!

filatelisty

w ogóle gdzie w tym filmie jest kupa wątków? tak na dobrą sprawę odnoszę wrażenie, że ten film był o niczym. Żaden wątek nie został po ludzku przedstawiony. Aktor grający główną rolę ma manierę jak Yul Brynner w "Annie i Królu" w latach 50tych... 2/10 za dobre chęci

ocenił(a) film na 3
Loszo

Też oglądałem na 2 razy, z tym że za drugim podejściem zdołałem przebrnąć tylko przez 10 min. Film bardzo słaby, a powinien być w czołówce gatunku.

Loszo

to jakis zlot gimbusow: to jest FILM, a nie ksiazka!

ocenił(a) film na 4
kotbury

Pudło, 15 lat temu byłem już w liceum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones