PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385777}
6,6 33 853
oceny
6,6 10 1 33853
Sydney i siedmiu nieudaczników
powrót do forum filmu Sydney i siedmiu nieudaczników

Achh...przed chwilą obejrzałam ten film i tak sobie myślę że Tyler to po prostu ideał faceta ! Przystojny, inteligenty, zabawny, uroczy i z każdym potrafi się dogadać. A ta akcja z z różami była taka romantyczna...co ja bym dała żeby taki facet zaprosił mnie na randkę w taki sposób...na miejscy Sydney chyba bym umarła ze szczęścia. Ehh..ja też chcę takiego !
Czy istnieją jeszcze na świecie tacy mężczyźni ?

ocenił(a) film na 5
Kaya1456

Zauważ, że w tej scenie z różami spiewali piosenke, która leciała na tym balu w w bractwie

ocenił(a) film na 5
Kaya1456

chyba zartujecie. staralam sie na niego nie patrzec. ooobrzydliwy. takie lekkie komedyjki oglada sie zazwyczaj dla faceta, w ktorym kocha sie glowna bohaterka, a tym razem niestety FAIL. amanda dobieralasobie lepszych ekranowych partnerow...chociazby channing, wowczas taki HOT, byl strzalem w dziesiatke. a to ? smiechu warte

ocenił(a) film na 5
savonn

aaa i... jakby MNIE ktos tak zaprtosil na randke to wzielabym go za totalnego luzera. autorka chyba sie nawdychala watpliwej jakosci komedii romantycznych i jej na mozg padlo. jestem na nie

Kaya1456

Ale to jest tylko film...

Kaya1456

szukajcie a znajdziecie prawdziwą miłość:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones