PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692649}

Sygnał

The Signal
5,9 17 911
ocen
5,9 10 1 17911
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

Jeżeli nikt jeszcze na innych wątkach nie odkrył Ameryki, to moja interpretacja na obecność w filmie kierowcy i być może staruszki. Są to klony obcego z ciałem człowieka, czyli odwrotność do głównych bohaterów. Eksperyment się nie udaje. Obcego nie daje się z łatwo umieścić w ciele człowieka. Odwrotnie do mechanicznej technologii obcych (implanty), którą można wszczepić w organizm ludzki.

Damon przed egzekucją zadaje kierowcy pytanie o rodzinę, zaś on 'zawiesza' się na odpowiedzi. To scenariuszowo może znaczyć, że albo człowiekowi wszczepiono inną osobowość, albo maszynie (obcemu) wszczepiono ludzką powłokę więc brak ludzkiej rodziny.

Kobieta zawiesza się, na prostych odpowiedziach, więc może i ona jest nieudanym eksperymentem połączenia obcego z 'pustym' ciałem człowieka?

W takim razie jaka jest rola Haley? Jest ona przygotowana, aby dostać program maszyny lub 'duszę' obcego - kimkolwiek oni są.


Znaczy ni mniej ni więcej, że inwazja się zbliża i już całkiem niedługo po ulicach zaczną spacerować obcy, aby w rezultacie skolonizować Ziemię. Od czego najlepiej zacząć, może TV??? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones