PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725060}

Syn Szawła

Saul fia
6,9 31 199
ocen
6,9 10 1 31199
8,1 36
ocen krytyków
Syn Szawła
powrót do forum filmu Syn Szawła

Czemu my musimy czekac aż tak długo??? Do 22 stycznia 2016 r. :(

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

A czemu zawsze ktoś zadaje podobne pytania bez sprawdzenia co to za "premiera światowa" była? 15 maja film miał premierę w Cannes, od tego czasu przez kilka miesięcy robił "tournee" po festiwalach (także polskich), w międzyczasie wchodząc do kin jedynie w swej ojczyźnie. Do jakichkolwiek innych kin wszedł dopiero późną jesienią. U nas premiera miała być 13 listopada, ale dystrybutor najwyraźniej uznał, że lepiej poczekać na sezon oscarowy. Podejrzewam, że słusznie uczynił...

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

I zawsze połowa FW już taki film oceniła.. to też ciekawe :)

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Cóż, ja na przykład widziałem go na Transatlantyku w Poznaniu, jeszcze w sierpniu. Kilku moich znajomych widziało na Nowych Horyzontach, jeden czy dwóch na Camerimage. A jak inni? No, nie wiem...

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Błąd dystrybutorów polega właśnie na tym, że nie chcą udostępnić legalnego obejrzenia tego filmu. Ja bym chętnie poszła do kina, ale poczekam, może doczekam przed Oscarami.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Premiera jest przecież całe 5 tygodni przed Oscarami... Póki co idź na "Zupełnie Nowy Testament", on też ma sporą szansę na nominację :)

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Właśnie w ten poniedziałek miałam do wyboru "Big short" i "Zupełnie nowy testament". Wybrałam ten pierwszy, ale jeszcze nic straconego.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Też warto było :)

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Jasne :) I jeszcze kilka filmów czeka w kolejce.

majkalipcowa

ja właśnie jestem zdziwiona, gdyż w Krakowie w zaledwie dwóch kinach przed 22 stycznia leci ten film, i? później nic. i szczerze, nie mam pojęcia gdzie mam go obejrzeć, a bardzo mi na tym zależy.

ocenił(a) film na 6
ajkusz

Znam osobę, która ma to szczęście, że mieszka w Krakowie i ma już bilet na przedpremierowy pokaz właśnie.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

No to znasz już dwie takie osoby :) Idę dziś do kina Agrafka...

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Ona idzie do kina Pod Baranami z tego co kojarzę, w czwartek.

ocenił(a) film na 1
Sqrchybyk

gdybym to wcześniej zauważył to bym tam na ciebie czekał. Zamiast kina miałbym darmowy kabaret. Jak cię rozpoznać: a ćpun, lewak, niepoważny człowiek, coś jara. To ty sgrchybku. Może coś śmiesznego powie. Pod agrafką bym na ciebie czekał. Wykluczam żebyśmy się zakumplowali bo z takimi idiotami nie jest to możliwe.

ocenił(a) film na 10
Shadow_dawnego_ggggggg

Najpierw musiałbyś pielęgniarzowi portfel na bilet zakosić, wszak z Tworek do Krakowa kawał drogi. Oczywiście upośledzonym przysługuje zniżka, ale jednak...

ocenił(a) film na 10
ajkusz

Spokojnie, film będzie w kilku kinach w Krakowie od dnia premiery, tj. od 22.

ocenił(a) film na 1
Sqrchybyk

niespokojnie

ocenił(a) film na 1
majkalipcowa

dlatego tak długo musieliśmy czekać bo zdaniem wszystkich narodów na świecie filmy szkalujące nas nie muszą w pierwszej kolejności docierać do nas. Widz zachodni ważniejszy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Grifter

Jak taką szukasz to spójrz w lustro. Co? Grozisz mi? Już się boję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones