PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869370}

Syn

Son
5,0 1 206
ocen
5,0 10 1 1206
Syn
powrót do forum filmu Syn

Powinna być...

ocenił(a) film na 3

kontynuacja. Ma w sobie coś mrocznego i tajemniczego, ale na taką słabą skalę. Powinno być strasznie i to straszenie powinno być widoczne. Tego zabrakło, fabularnie, mogło być lepiej, trochę nie w tych kierunkach poszli twórcy, za asekuracyjnie moim zdaniem. No liczę na kontynuację, lepszą od tej pierwszej odsłony, bo jest potencjał.

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Potencjał był ogromny, można powiedzieć, ze to całkiem świeże spojrzenie na kino tego typu. Moim skromnym zdaniem strasznie zbałamucili zakończenie, jest zbyt proste, zbyt przewidywalne, zbyt..nijakie - tak jakby gdzieś pod koniec drogi zabrakło paliwa żeby dotrwać do końca w tej samej atmosferze.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Ja mam odmienne wrażenie. Sekty, demoniczne dzieci i rytuały to oklepany temat. W końcówcę to już w ogóle pojechali trochę "Omenem". Dla mnie typowy średniak, ale obejrzałem bez bólu.

dzyniu88

Może być kontynuacja ze względu choćby na ostatnią scenę. Generalnie w kontekście tego filmu to... "to już było" bo pomysł nowy nie jest. Ale pokazane na świeżo a to na plus. No pozostaje czekać. Oby nie było rozczarowania...

dzyniu88

Tylko idioci odposuja a twoje posty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones